hehe herseyı kurdum gm tool u da actım start dıorum acmıor :? bısey secmedın gıbısınden bısey gelıyor neden acaba yha :?

server status fln gelmıor ya ben yapamadım yada bu programlar cok salak :? ouf kafayı yıcem ne yapsam ne etsem hep aynı olmuo işte baslarım bole ıse sabah oldu uyucam ben yha 8O

Bu Frame Work denişik Yüklüyor yüklüyor sonra 3 mb geri dönüyor 100 kb ile çekiyor ama hala yavaş :cry:

58 Oldu hele şükür 73 de biticek te bu lanet rapid 4 dakka dedi 10 dk geçti hala bekle dio frame work yüklensede modemi restlesem :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Boşuna uğraşmayın, bug dolu hiç bir esprisi yok. Tüm skiller çok çok hızlı vuruyor göremiyorsun bile. El yakma yapıyorsun sonsuza kadar kalıyor. Yarkana tek atıyorsun, tp olamıyorsun. Mobların kendiliğinden çıktığı falan yok Jangan önüne 2-3 weasel koymuşlar bırakmışlar. Benim Sremu'dan tek beklentim Statları verilmemiş 2 tane 90 Lv (European ve Chinese) char vermesi 1m SP'li ve 999m para vermesi. Ben de NPC'den gidip kıyafetlerimi alıp, her buildi deneyip asıl SRO'da ne açacağıma karar vermek isterim dmglara bakarak.

Neyse, Sremu diğer sremulardan bir farkı yok.

- Resim Silinmiş.
Madem girmişim, bu LY'ı jesuswan'a yolluyorum.

- Resim Silinmiş.
Tüm skilleri biliyoruz yenileri zaten oyunda hepsini açmış arkadaşlara rastlayabiliriz. Bir tek bunu hiç görmedik kimsede. Kimse bir SP israfı yapmaz bunu açarak çünkü.

Fire wall vs. gibi skillerde bir değişiklik yok. :roll:

P.S: Topicteki anlatım çok kötü, daha önce Sremu kullanmamış olsaydım yapamazdım. Bir de oyunda European char kullanılamıyor. Hatta içinde olan char dışında bir seçeneğiniz yok.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben yaptım ancak id ve pw bilmiyorum o yüzden giremedm jigsaw id ve pw ne ilk kez deniyecem belki bir eğlence olur :lol:

Yukarı Alt