dostum bende girdim oyuna :D ama hotanda deilim garip bi yerde doğdum etrafımda heç bişey yok onu nası yapacam :D bi bilgi pls returnda atamıoz :D:D

zwitter26 demiş ki:
dostum bende girdim oyuna :D ama hotanda deilim garip bi yerde doğdum etrafımda heç bişey yok onu nası yapacam :D bi bilgi pls returnda atamıoz :D:D
:D . Bak dosyaların içinde "accounts" diye bir klasör var.. Onun içinde de "a.ini" ya da kendi oluşturduğunuz ID ile ini dosyası vardır. Onun içinden aşağıdaki yeri bulun.

Kod:
XSection=135
YSection=91
XPos=148,9
YPos=-142,1
Muhtelemen siz de 6000 li birşeyler vardır. Orayı yukarıdaki gibi yapın. Tekrar girin oyuna. Yerin dibine gömülü bulursanız biraz ileri tıklayıp oyuna yeniden girin tamamdır.

ilkercindik demiş ki:
zwitter26 demiş ki:
:D . Bak dosyaların içinde "accounts" diye bir klasör var.. Onun içinde de "a.ini" ya da kendi oluşturduğunuz ID ile ini dosyası vardır. Onun içinden aşağıdaki yeri bulun.

Kod:
XSection=135
YSection=91
XPos=148,9
YPos=-142,1
Muhtelemen siz de 6000 li birşeyler vardır. Orayı yukarıdaki gibi yapın. Tekrar girin oyuna. Yerin dibine gömülü bulursanız biraz ileri tıklayıp oyuna yeniden girin tamamdır.

eyw dostum saolasın aynen dediğin gibiymiş tak hotanda doğdum :D:D saolasın emegine saLIk dostum :wink1::wink1: ?!!!!!!! bende diom ne bu sonsuzluk ?!!!!!!..

mel1h___ demiş ki:
bide her girdiğimizde ayar yapmak zorundamıyız bn skilleri açmıstım cıktım bidaha girdim uplanmamıs haldeydi
İtemler gitmez de skiller her açıştı sıfırlanıyor.

Adım adım yapmanız gerekenler :

1 - Host 'u editleme.
2 - "prjVBEmu.exe" adlı programı çalıştırma.
3 - "sro_client_emu" çalıştırma.

dostum bide bu üstümüze arrow nasıl alcaz kod 3823 ama .3823 ne şekilde yazacaz arrow dier itemlerin gelmesi için? ?!!!!!!..

Yukarı Alt