EmmaW

geliceksen benim hamachi ip: 5.115.190.102 bide buraya yazarsan oyunada girerim ve id:sremu pw: test (char nicki senin için [GM]Cingoz yaptım^^)

kardeş c8 verıyor oyuna gırıorum server kısmında normal serverlar var redsea,satur xian vs normaldede bölemı gelmesı lazım herseyı eksiksiz yaptım yardım edersen sevinirim

___Eclips___ demiş ki:
kardeş c8 verıyor oyuna gırıorum server kısmında normal serverlar var redsea,satur xian vs normaldede bölemı gelmesı lazım herseyı eksiksiz yaptım yardım edersen sevinirim
hyr sadece 1 tane server gözükmesi lazım bi yerde hata yaparak kurmussundur :D mesala hostu ayarlamamış olamilirsin :mrgreen: :mrgreen:

s.a versiyon 1.170 de çalışmaz mı yada bana 1.161 sroyu linklerini verebilir mi?

FarkLı bir yere upload edersen daha iyi olur çünkü rapid sınırı aşıldı diyor her defasında.. Hiç rapid download etmeden.

bendeki dsremu da hiçbir sorun yok... tüm skilleri kullanabiliyorum ve istediğim kadar account açabiliyorum hiçbir sorun yaşamadım... isteyen olursa upload edebilirim... + bu sremuda gayet güzel :D

Yukarı Alt