Dj TuRşU demiş ki:
İsmim cengizhan evet bütün npc kodları bende bulunuyor IDler die bir dosya oluşturup rar a sıkıştırdım ve upload ladım buda link http://uploaded.to/?id=nhvsnp

ironeye_TR valla bu yeni olanını ben kurdum server nasıl bişi die sorarsanda

eski versiyonla yeni versiyonun birleşimidir.

durmadan yeni şeyler deneyip test ediyordum pcde casus ortaya çıktı format atmak zorunda kaldım yarına sana direk buradan atıcam
Eyvallah sağolasın :thumbsup:

Birde iki skill kullandım pat masaüstü :roll: +????? verdi.

Senin sorununada çözüm buldum

sende SRemu New Versiyonu indir onda hiçbir şekilde ???? hatası vermiyor. istediğin skilli dilediğince kullan hatta glavie ile bower skillini bile kullanabilirsin :D

Dj TuRşU demiş ki:
Birde iki skill kullandım pat masaüstü :roll: +????? verdi.

Senin sorununada çözüm buldum

sende SRemu New Versiyonu indir onda hiçbir şekilde ???? hatası vermiyor. istediğin skilli dilediğince kullan hatta glavie ile bower skillini bile kullanabilirsin :D
Çok sağol hocam. Bu arada autospawn modulüne diğer yaratıklarıda nasıl ekleyebilirim?(örn yeoha,tiger .vs)
K.bakma visual basic bilmiyorum.Onun için hep sana soruyorum.

dj turşu senin o verdiğin yeni sremudan bndede var :D fakat ne zmn oyuna girsem loading dolar dolmaz runtime error veriyo gerçi formattan önceydi belki şimdi olmaz :roll:

chaosmaster şimdi modulese gir orada autospawn var ona gir orada karşına bir sürü yaz çıkacak yeşil yazılarla canavarların isimleri var weasel kodu 1937 budur "ctrl+f" yap o kodu arat onların yerine mufigi white spider kodu yaz hemen sağında ise durmadan 0 yazar arada bir 1 yazar onlar 00 normal canavar 01 ise şampiyondur

ironeye_TR kardeşim onun çözümü şudur benim sremu nun içinde extraloob die bi account var onu kendininkine koy XSectionunu yeohaların olduğu XSectionla değiştir.

Cengizhan kardeşim yeni emu için sağolasım ama gene ????? hatası aldım :mrgreen: ancak bir gelişme var eskiden 3 skill kullandıktan sonra atıyordu şimdi 10-15 ten sonra :lol: . Sanırım benim ekran kartından kaynaklanıyor. (PCI-E slotum bozuldu onboard ekran kartıyla idare ediyorum sanırım sorun bu yüzden.) Genede ellerine sağlık ;emeğine saygı :!: :!:

Valla benimki hepinizin ekran kartından berbat :D çünkü benimki İntel hiç bi oyunu açmıo üstüne üstük sroda düzine dolusu hata alıyorum :(

Dj TuRşU demiş ki:
Valla benimki hepinizin ekran kartından berbat :D çünkü benimki İntel hiç bi oyunu açmıo üstüne üstük sroda düzine dolusu hata alıyorum :(

Valla baya kötü bişey olduğunu son 2 hafta içerisinde anlamış bulunmaktayım :D . Anakart eski olduğu için anakartta bulamıyorum bu hafta 2.el parça satan bilg.cıları dolaşıcam.

bu bahsettiğin hatalar ????? hatası mı yoksa daha değişik şeylerde var mı :?:

yha bişi dicem bn dw nin kordinatlarını giriyom taklamakan da dağ havası yani :D
roc mountain yazıyom taklamakanda yerden 15 metre yükseklikte bi uçaktaym :D
samarkand yazıyom dw ile aynı sonuç taklamakan dağ havası :D
eu yazıyom haritadaki pusula varya orda duruyo :D
jangan yazıyom şehrin altında kazı çalışması fln :D
jangan fortress ne olduğu belirsiz havada hartida gözükmüyen fakat grassland yazan bi yer :D
dw stone cave yazıyom cave nin müziği ortamı fln ama map i bi açıyom hotand kingdom :D
hotanı yazıyom köprü altında bi yerde :D

uzunlafın kısası (U.L iğrençdi :D ) bu teleport kodları yanlış :D

Onlar çok eski şu verdiğimSRmap çok süper bişi onu dene bide benim aldığm hatalar ın hepsi ??? ama çok sıklıkla alıyorum başka hiç değişik türde hata almadım

dj turşu kardeş my bro şimdi peki bn bu senin veriğin hani bnde diğeri çalışmıyodu ya sen auto spawnlı verdin çalıştı onu nası online yapacaz gene aynı mı diğeriyle

(bu arada chin tombu denedim loading sırasında ??? hatası veriyo ve atıyo haritada yok yha ondan)

Yukarı Alt