error during load.refer to "C:\Documents and settings\Melly\Belgelerim\Melihcan\Sremu extraloob\Sremu extraloob\sremu\frmMain.log"for details

License information for this component not found.You do not have an appropriate license to use this functionality in the desing environment.

işte bu çıkıyo galibada çözümünü buldum visual basici silip baştan yüklemek ama sende bi bak :thumbsup:

auto spawn çözüldü

town npc sorunu çözüldü

Runtimes hatasnı hala çözemedim

Guild name koyulabiliyor ( o biliniyor )

mobsların hareket etmelerini sağlayabiliyorum örn ( 03 ) yazarsanz canavar sadece 3 kadar gezebiliyor ama 5 yazarsanız daha fazla gezebiliyor.

yani aslında sremu yavaş yavaş çözüme kavuşuyor.
Bu 03 veya 05 i modmonsters modülünden walking="00" yerine yazıcaz değil mi?
Bu arada eğer npc ile konuşma, npcden item alma-satma ve skill buglarınıda çözebilirsen tamamıyla düzgün çalışan bir emu olur. Hatta belki bir mini server bile kurabiliriz. (10-20kişilik :beer: )

chaosmaster demiş ki:
auto spawn çözüldü

town npc sorunu çözüldü

Runtimes hatasnı hala çözemedim

Guild name koyulabiliyor ( o biliniyor )

mobsların hareket etmelerini sağlayabiliyorum örn ( 03 ) yazarsanz canavar sadece 3 kadar gezebiliyor ama 5 yazarsanız daha fazla gezebiliyor.

yani aslında sremu yavaş yavaş çözüme kavuşuyor.
Bu 03 veya 05 i modmonsters modülünden walking="00" yerine yazıcaz değil mi?
Bu arada eğer npc ile konuşma, npcden item alma-satma ve skill buglarınıda çözebilirsen tamamıyla düzgün çalışan bir emu olur. Hatta belki bir mini server bile kurabiliriz. (10-20kişilik :beer: )
bnim pc sağlam ben kurarım :D

Arkadaşlar bu Sremu neden çok fazla ??? hatası veriyorki anlamadım gitti

Hocam şu auto spawn ve npc'yi nasıl yaptığını bize anlatabilir misin :?:

xglspyxgl demiş ki:
Bana göre skiller ve skill zamanlamalarında bir bug var.(Bende hep 1 den fazla skill kullanırsam ????? hatası çıkıyor)

Wax Whine demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
Bir çok dosyası hala keşfedilememiş durumda olduğu için :thumbsup:
neden şu hatta örnekle soliyom şimdi isroda ata bin ilerle ilerlerken modemi kapat dc verir ama hala at ilerler sen o anda izinsiz olarak serverde dolaşırsın ve hiç bir lag olmaz seninde sremuda hiçbir serverle herhangi bir bağlantın olmadığı için error sender bunu tetikliyo ve ????? hatası alıyosun :wink1:

Eu da hala sorunlar var.(yani çinden fazla demek istedim. :mrgreen: )
eu lar çok hızlı vuruyor. Birde int silahları ve xbow ile şaşırtıcı şeyler yapıyorlar. :P

Bir kaç ss aldım.
- Resim Silinmiş.
xbow la manyganga saldırmayı denedim. "Bolt yok" şeklinde bir uyarı beklerken adam xbowla mangyanga girişti. 8O
- Resim Silinmiş.
cleric rodu blade sandı herhal :twisted:
[- Resim Silinmiş.
Yok kafası çok karışmış. Şimdide staffı glavie gibi kullanıyor. Bir mola lazım :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bundada dalmıyor ama bi versiyonunuda bu topicte koyacağım onda hem saldırıp hemde istedikleri gibi gezebiliyorlar

ironeye_TR demiş ki:
error during load.refer to "C:\Documents and settings\Melly\Belgelerim\Melihcan\Sremu extraloob\Sremu extraloob\sremu\frmMain.log"for details

License information for this component not found.You do not have an appropriate license to use this functionality in the desing environment.

işte bu çıkıyo galibada çözümünü buldum visual basici silip baştan yüklemek ama sende bi bak :thumbsup:
çözüm :?:

şimdi çözüm şu

1. bütün herşeyi sil visual basic harişç (onunla ir alakası yok)

2. herşeyi yeniden kur Sremu bide öle dene

3. host, modLoginServer,mediapatcher, daki ipleri 127.0.0.1 yap

4. modLoginServer a gir "ctrl+f" yap "port" u arat hemen yazdığımız ip nin altında olacak onu 15779 yap ve kaydet sonra mediapatcher a gir onunda portunu 15779 yap

yine olmassa 15778 yap ikisinide

Sana yeni bir sremu versiyonunun linkini vericem onu indir sonra orada sremu.org die bi dosya olacak onu çalıştıracaksn gerçi sende biliyorsundur.

daha önce çoook sremu oynadım fakat hepsi eski versiyondu moblar hareket fln etmiyo bu nası çok merak ediyom seen koy buraya bnde indiriyim bu yenisi nası yapılıcak bilmiyom ayrıca anlat tmm mı :beer:

İsmim cengizhan evet bütün npc kodları bende bulunuyor IDler die bir dosya oluşturup rar a sıkıştırdım ve upload ladım buda link http://uploaded.to/?id=nhvsnp

ironeye_TR valla bu yeni olanını ben kurdum server nasıl bişi die sorarsanda

eski versiyonla yeni versiyonun birleşimidir.

durmadan yeni şeyler deneyip test ediyordum pcde casus ortaya çıktı format atmak zorunda kaldım yarına sana direk buradan atıcam

Yukarı Alt