Evet arkadaşlar bu perşembe günü fitnessa başlıyorum. ve başlarkende kilo aldırıcı ve vücut yapıcı protein alacağım arkadaşım bi ürün önerdi sizin bildiğiniz kullandığınız ürün var mı hap istemiyorum toz olacak boyum 1.86 kilo 63 haftada 3-4 gün gideceğim . 1bucuk 2 saat antreman yapacağımı varsayarsak tahminen kaç ayda gözle görülür bir kilo ve vücut yapmış olurum?

http://www.supplementler.com/shop/Supplement-Kombinasyonlari/Dymatize-Elite-Kampanya.html

Hacım bu toz olayı için kesinlikle bir doktor'a başvur.Öyle tavsiye ile olacak işler değil bunlar.

Vucudun nasıl şekle girer onuda bilemiyorum :P

Vallahi tam olarak birşey söyleyemiyorum ama bizim arkadaş gidiyor 1 ay gitti yani göğüs kasları oldu biraz biraz tabi böyle sıkınca fakat unutmaki bunu devamlı yapman lazım yaklaşık 1 sene yaptıktan sonra birden bırakınca yağ yapıyor sanrım buda hiç hoş gözükmüyor [horny21

BlackFade demiş ki:
Hacım bu toz olayı için kesinlikle bir doktor'a başvur.Öyle tavsiye ile olacak işler değil bunlar.

Vucudun nasıl şekle girer onuda bilemiyorum :P
evrim felan mı geçirirm :mrgreen: :mrgreen:

haftada 3-4 gün diyorsun ama hocan nasıl program vericek ona bakman alzım belki ilk aydan sonra fazla yuklenir 3-4 gün gidemeyebilrsin vüct dinlenmesi için ve bence cok zayıfsın ilk once bi kilo al kontrol lü sonra başla derim çnki boyun uzun ilk ilo bnce 1. yapcıagın iş olsun :) dengeli beslen ve protein kullncıksan 5-6 ay belki vucut yapına gore degişr :)

S4YKLO demiş ki:
haftada 3-4 gün diyorsun ama hocan nasıl program vericek ona bakman alzım belki ilk aydan sonra fazla yuklenir 3-4 gün gidemeyebilrsin vüct dinlenmesi için ve bence cok zayıfsın ilk once bi kilo al kontrol lü sonra başla derim çnki boyun uzun ilk ilo bnce 1. yapcıagın iş olsun :) dengeli beslen ve protein kullncıksan 5-6 ay belki vucut yapına gore degişr :)
ben yaklaşık 3 aydır çok iyi besleniyorum ama kilo alamıyorum kadr çikolata çerez yağlı yiyecekler yiyorum ama nafile bir türlü kilo alamıyorum önceden de gitmiştim hoca program olarak ağırlık çalıştırdı beni ve pert oldum 3 hafta gidemedim :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haftada 4 gün spor yapan birisi olarak önerilerimi yazayım.

2 gün body building 2 gün yüzme sporu yapıyorum haliyle enerjim yetmiyor çok okudum ve araştırdım yöntemim şudur ;

1) öncelikle spor yapacağın gün kahvaltıda şunu yapacaksın ; 3 yumurtayı kır içerisine yarım yağlı süt dök içerisine az yağlı peynir koy ve kahvaltılık ne varsa domates biber doldur karıştır güzelve yarım ekmek ile yiyeceksin.
2) öğlen ve akşam yemeklerin tercihine kalmış ama kahvaltı kesinlikle dediğim gibi olmalı.
3) gnc bulk var spora gitmene 1-2 saat varken 300ml yarın yağlı süt ve 2 çorba kaşığı bulk içeceksin olay bitecek.
4) giderken yanına 1.5lt su alacaksın onu içeceksin ve çalışırken limitlerini zorlayacaksın hafif çalışma sakın önce bisiklete bineceksin 10dk ardından 20dk koşu bandı ve ter atıp vucut ısınınca başlayacaksın aletlere.

detaylar için 8)
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=678&t=224264&start=0

cambaz738 demiş ki:
S4YKLO demiş ki:
ben yaklaşık 3 aydır çok iyi besleniyorum ama kilo alamıyorum kadr çikolata çerez yağlı yiyecekler yiyorum ama nafile bir türlü kilo alamıyorum önceden de gitmiştim hoca program olarak ağırlık çalıştırdı beni ve pert oldum 3 hafta gidemedim :mrgreen: :mrgreen:
ama tatlı ve yaglı yemeni onermem çnki kilo degil yag olusur sonra onları da eritmeye caışrsın emin ol almaktan cok daha zor ve kötü hisstriyor kendimde yaşadım bilyıorm :D ceşitli vitaminler vs. vvar kilo aldırıcı ve agır calıştırymuş bizim hoca ilk ay sadece vücüdü alıştırmıstı sonra başlamıştık :D ve olanagın varsa biraz bady bulding den kısarak yuzme git butun kasların calışrı :)

Guathema demiş ki:
Vallahi tam olarak birşey söyleyemiyorum ama bizim arkadaş gidiyor 1 ay gitti yani göğüs kasları oldu biraz biraz tabi böyle sıkınca fakat unutmaki bunu devamlı yapman lazım yaklaşık 1 sene yaptıktan sonra birden bırakınca yağ yapıyor sanrım buda hiç hoş gözükmüyor [horny21
katılıyorum+ bizim bir arkadaş var acaip göğüs kası var sadece futbol oynayarak oldu diyor.uzun zamandan beri oynuyormuş.
ne kadar doğru bilemem :muck:

Yukarı Alt