Takımı
Besiktas

1. Hafta

--------

14-15 Nisan:

Fenerbahçe-Trabzonspor

Beşiktaş-Galatasaray

2. Hafta

--------

21-22 Nisan:

Trabzonspor-Beşiktaş

Galatasaray-Fenerbahçe

3. Hafta

--------

28-29 Nisan:

Fenerbahçe-Beşiktaş

Trabzonspor-Galatasaray

4. Hafta

---------

2-3 Mayıs:

Beşiktaş-Fenerbahçe

Galatasaray-Trabzonspor

5. Hafta

--------

5-6 Mayıs:

Trabzonspor-Fenerbahçe

Galatasaray-Beşiktaş

6. Hafta

--------

12-13 Mayıs:

Fenerbahçe-Galatasaray

Beşiktaş-Trabzonspor

Takımı
Besiktas
Galatasaray'a başarılar dilerim bu sene şampiyonluğu hak ettiler.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
frityus demiş ki:
Şampiyon olamazsak intihar ederim. summer7:
Olamazsanız Yıldıvım Demivöven ve eski TFF sayesinde olamazsınız. Playoff sistemi geldi su an FB'ye kac puan fark attınız playofflarda yarısı kadar olacak. TFF calısıyor güya. Haftalar önce sampiyon olan takımı sampiyonluktan etmeye calısıyorlar.

Wax Whine demiş ki:
Lenneth demiş ki:
frityus demiş ki:
Şampiyon olamazsak intihar ederim. summer7:
Olamazsanız Yıldıvım Demivöven ve eski TFF sayesinde olamazsınız. Playoff sistemi geldi su an FB'ye kac puan fark attınız playofflarda yarısı kadar olacak. TFF calısıyor güya. Haftalar önce sampiyon olan takımı sampiyonluktan etmeye calısıyorlar.
+mad
gs bu sene gerçekten iyiydi. ama ilk maçta beşiktaş alır ve fener alır diye düşünüyorum böylece fener ve galatasaray nerdeyse kafa kafaya olur son maçta fener alır galatasaray daha iyi olduğu halde şampiyon olamaz :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Vallahi yazık ettiler onca emeğe haftalar öncesinden şampiyon olabilirdik yaptıkları işe bak sanki bank asyadan süper lige çıkacağız.

Takımı
Besiktas
Galliport demiş ki:
Vallahi yazık ettiler onca emeğe haftalar öncesinden şampiyon olabilirdik yaptıkları işe bak sanki bank asyadan süper lige çıkacağız.
Aynen öyle. :nod:

Wax Whine demiş ki:
:thumbsup: :buddha:

Bana kalırsa bütün suç TFF nin değil arkadaşlar çünkü derbi maçları stadlar full çeker vebilet fiyatları tavan yapar her kulüb kendi ekonomisini düşünerek onay vermiş olabilirler bu sisteme. Sadece fikrimi söyledim ne kadar doğruluk payı var tartışılır. :)

Arkadaşlar bir fenerbahçeli olarak.Galatasaray'ın çok büyük hakkının yenildigini bende savunuyorum.Gerçekten okadar puan farkı vardı ve play off bu dogru birsey.Galatasaray şimdiye şampiyondu ve hakkı yenildi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ozanoren demiş ki:
Bana kalırsa bütün suç TFF nin değil arkadaşlar çünkü derbi maçları stadlar full çeker vebilet fiyatları tavan yapar her kulüb kendi ekonomisini düşünerek onay vermiş olabilirler bu sisteme. Sadece fikrimi söyledim ne kadar doğruluk payı var tartışılır. :)
Bütün kulüpler reddetti playoff sistemini. Sırf şike davası ayagına lig gec basladı ve digiturkün gelirleri azaldı diye cıktı böyle bir sacmalık

Yukarı Alt