Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

NTV Spor'un yeni spor bilgi yarışması 5'te 5, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 19.00'da ekranlara gelecek. Sporseverlerin bilgisini ölçecek yarışmaya katılmak için ntvspor.net'te yarışma günleri yayınlanacak soruları doğru yanıtlamak gerekiyor.
NTV Spor yepyeni bir yarışma programıyla yaz ekranlarını renklendiriyor. İzleyicilerin spor bilgisini ölçecek olan 5'te 5, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri NTV Spor'da 19.00'da yayınlanacak. Programı Ercan Taner sunacak.

Yarışma günleri http://www.ntvspor.net adresinde yayınlanacak 2 soruya doğru yanıt veren 1, 100, 200, 300, 400, 500. kişiden biri olursanız o günün yarışmacı listesine girecek ve canlı yayında Play Station 3 kazanma şansını yakalayacaksınız. Ayrıca 600, 700, 800, 900 ve 1000. kişiler de yedek yarışmacı olarak seçilecek.

Canlı yayına telefonla bağlanacak yarışmacılara arka arkaya 4'er şıklı 5 soru sorulacak. Katılımcının her soru için 10 saniyelik süresi olacak. Eğer bu hafta yarışacak bir yarışmacı 5 soruyu da doğru yanıtlarsa Play Station 3 kazanacak.

Fre3sTyLe Diyor ki :
Kod:
Yarışmayı takip ediyorum.Ve ilk 4 sorunun 2si son seneden soruluyor diğer ikisi eskilerden soruluyor.Son soru genelde F1'den geliyor.

Yukarı Alt