Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu ülkede yasıyan bayragına yasadıgı yere en onemlısde atasına saygısı olan herkezındır turkıye

Takımı
Galatasaray
Biraz daha sabır.Bunca yapılan şeye rağmen Türk insanı ses çıkartmadı uykuda gibiyiz inşallah biri bizi uyandırmaz.Peygamber efendimizin (s.a.v.) nde söylemiş oldu hadislerdeki gibi "Türkler Dünyaya İki Kez Hükmedecektir." bu ikincisi çok yakında olacakmış gibi hissediyorum.

Hz. Muhammet (sav): " Türkler size dokunmadıkça, siz onlara dokunmayın "

Türkiye Türklerindir... Evet ben ırkçıyım veya ırkımı çok seviyorum ama bana kalsa;

Türkiye genelinde bir sayım yaparım. Ben Türk değilim diyen herkesi Türk vatandaşlığından çıkarır, yeşil kart veririm. Türkiye'de yine aynı düzen oturabilecekler. Aynı yaşamları devam edecek. Sadece Türk siyasetine Türk kimliği olmayanlar giremeyecek. Türkiyeyi Türkler yönetecek. Türk hapishanaleri dahi Türkler için olacak şekilde yaparım. Yeşil kartı olanları büyük suçlarda hapishaneye değil sınır dışı ederim. Türkiye bölücü örgütleri, teröristlerin lehine slogan atanları ve eylem yapanları sınır dışı ederim. Türkleri soykarımla suçlayan devletlerle siyasi ilişkiyi keser, konsoloslukları geri çekerim. Türkiyenin tüm kapılarını kapatırım, boğazı kapatırım onlara karşı.

Türkiye'ye gelen her yabancı için vize isterim... Türkiyede sadece türkler kaldığı zaman ne suç olur, ne gerileme olur...

Şimdi Türkler benm görüşümü savunacaklar, Türk olmayanlar savunmayacaklardır. İşte ayrım burada arkadaşlar :)

Kamara_ demiş ki:

Türkiye Türklerindir... Evet ben ırkçıyım veya ırkımı çok seviyorum ama bana kalsa;

Türkiye genelinde bir sayım yaparım. Ben Türk değilim diyen herkesi Türk vatandaşlığından çıkarır, yeşil kart veririm. Türkiye'de yine aynı düzen oturabilecekler. Aynı yaşamları devam edecek. Sadece Türk siyasetine Türk kimliği olmayanlar giremeyecek. Türkiyeyi Türkler yönetecek. Türk hapishanaleri dahi Türkler için olacak şekilde yaparım. Yeşil kartı olanları büyük suçlarda hapishaneye değil sınır dışı ederim. Türkiye bölücü örgütleri, teröristlerin lehine slogan atanları ve eylem yapanları sınır dışı ederim. Türkleri soykarımla suçlayan devletlerle siyasi ilişkiyi keser, konsoloslukları geri çekerim. Türkiyenin tüm kapılarını kapatırım, boğazı kapatırım onlara karşı.
Türkiye'ye gelen her yabancı için vize isterim... Türkiyede sadece türkler kaldığı zaman ne suç olur, ne gerileme olur...
Şimdi Türkler benm görüşümü savunacaklar, Türk olmayanlar savunmayacaklardır. İşte ayrım burada arkadaşlar :)
senın buraya yazdıgın kadar kolay degıl bunları yapmak

kolay değil ama zor da değil.... Koskoaca 3 kıtayı adam etmişiz, bunu hayli hayli yaparız sen rahat ol. Türkleri Türkler yönetseydi emin ol süper güç ABD değil Türkiye olurdu :wink1: bugün bu rezillikleri ne izlerdik ne dinlerdik ne görürdüK

zaten bana kalsa dedim :) :wink1:

Konuyu saptırmadan ahlak kuralları içinde tartışın canlar.Eksi hareketini gördüğümü banlarım arkadaşlar.Şu anda gayet güzel gerilmeden gidiyor.Tartışma budur fikirlerinizi alışveriş yapın paylaşın bizlerde bilmediğimiz şeyleri öğrenelim ufaktan :wink1:

Kamara_ demiş ki:

Daha Peygamber efendimizin ismini tam olarak bilmiyormusun. Muhammet değil ! ''Muhammed'' olacak. Kalkmış bana dinden bahsetme burda.

Kamara_ demiş ki:
Irkımı değiştiremeyen, ben Türkiye vatandaşıyım ama Türk değilim diyen insanlara gerçekten acıyorum.

Türk ırkı kadar şerefli, tarihi zaferle dolui hiç bir pisliği olmayan, laik ve ileri görüşlü, temiz, inançlı, sadık, çok iyi savaş ve yeri geldiğinde çok zeki olan, bir ırk yoktur bu dünyada.. Türkiye devletini Türk yönetse zaten şu an süper güçtük. Hep başka ırklardan melezler yönetti şu canım ülkeyi o yüzden bu haldeyiz.

Türk olmak Allah'ın kuluna verdiği 2. hediyedir.
1. hediye müslümanlık tabiki :wink1:

Atatürk o yüzden "Ne mutlu Türküm Diyene" Demiş.

Türk olmak ayrıcalık beyler, bu kanı taşımak ayrıcalık. Türkler çok cana yakındır, dosttur fakat canı sıkıldığı zaman ortalıkta adam bırakmaz. İşte bu Türkiye'yi oluşturan ırk ve mehzeplerin bütününe Türk denir kişier canımızı çok sıkıyor, verdiğimiz şehitler canımızı çok sıkıyor. Az kaldı...
Sözler'e bak Türk olamk ayrıcalıktır. Madem öyle Peygamber Efendimiz. Hz.Muhammed (S.a.v) Nede türk değildi ? Türklerle yahudilerin sevmediğim bir huyları vardır. Kendi ırklarını diğer ırklardan üstün görmeleri...
Allah Türk'ü korusun Allah türk'ü yüceltsin. Neden müslüman demiyorsunuzda türk'ü diyiyorsunuz anlamıyorum. Bu demek oluyorki sizde yahudiler gibi kendi ırkınızı diğer ırklardan üstün görüyorsunuz...

Takımı
Galatasaray
FeeLThePoweR demiş ki:
Kamara_ demiş ki:
Irkımı değiştiremeyen, ben Türkiye vatandaşıyım ama Türk değilim diyen insanlara gerçekten acıyorum.

Türk ırkı kadar şerefli, tarihi zaferle dolui hiç bir pisliği olmayan, laik ve ileri görüşlü, temiz, inançlı, sadık, çok iyi savaş ve yeri geldiğinde çok zeki olan, bir ırk yoktur bu dünyada.. Türkiye devletini Türk yönetse zaten şu an süper güçtük. Hep başka ırklardan melezler yönetti şu canım ülkeyi o yüzden bu haldeyiz.

Türk olmak Allah'ın kuluna verdiği 2. hediyedir.
1. hediye müslümanlık tabiki :wink1:

Atatürk o yüzden "Ne mutlu Türküm Diyene" Demiş.

Türk olmak ayrıcalık beyler, bu kanı taşımak ayrıcalık. Türkler çok cana yakındır, dosttur fakat canı sıkıldığı zaman ortalıkta adam bırakmaz. İşte bu Türkiye'yi oluşturan ırk ve mehzeplerin bütününe Türk denir kişier canımızı çok sıkıyor, verdiğimiz şehitler canımızı çok sıkıyor. Az kaldı...
Sözler'e bak Türk olamk ayrıcalıktır. Madem öyle Peygamber Efendimiz. Hz.Muhammed (S.a.v) Nede türk değildi ? Türklerle yahudilerin sevmediğim bir huyları vardır. Kendi ırklarını diğer ırklardan üstün görmeleri...
Allah Türk'ü korusun Allah türk'ü yüceltsin. Neden müslüman demiyorsunuzda türk'ü diyiyorsunuz anlamıyorum. Bu demek oluyorki sizde yahudiler gibi kendi ırkınızı diğer ırklardan üstün görüyorsunuz...
Seviyeli konuşsan iyi olur.Sanıyorumki yaşın ufak daha pek bir bilgin yok tarih ve dünya ile ilgili,Osmanlı imparatorluğunun yegâne görevini bilmeden Türkleri dinsizmiş gibi ilan ediyorsun.İslamiyet dininin dünya'ya yayılması ve tanınması Osmanlı İmparatorluğu sayesinde olmuştur.Peki bizler neden Allah Türk'ü korusun diyoruz bu konuya gelelim.Böyle diyoruz çünki yapmadığımız şeyler için suçlu muamelesi görüyoruz,dünya'ya hükmetmiş bir imparatorluğun torunları olduğumuz için tüm dünya tarafından hor görülüyoruz.Kısacası bizim bizden başka dostumuz olmadığı için Allah'a kandaşlarımızıda yanımızda eylediği için Şükür ediyoruz.Sen hem bizi neden yahudilerle aynı keseye koyuyorsun? sizlerin bu ülkede yaşama çalışma ekmek yeme su içme haklarınız varsa ve son günlerdeki bir olay zulümden kaçan suriyelilere kapılarımız açılıyor onlara kalacak bir yer ekmek su veriliyorsa bu da müslüman oldukları içindir.Bizden olduğunuz içindir,kim seni fişnekliyor bilemiyorum ama biraz araştır kitaplar oku tarihimize bak.Taraf diyorlar ya sen tarafsız olan bir kitap al oku.Diğer bir konuda'da bir arkadaş Hz. Muhammet (S.A.V.) yazmış sende ismini doğru yazamıyorsun demişsin.Türkçede sonunda 'd' harfi koyulmaz ve dünyadaki müslümanların yarısından çoğuda Mohamed demektedir (Araplar dahil) önemli olan nasıl yazdığın değil.Kalbinde ne mânâda taşıdığındır.Sana tavsiyem biraz daha realist yani gerçekçi ol.Doğruya ulaşabilmek için yanlış gördüğün tarafı daha iyi dinle.

Kamara_ demiş ki:

Ekonomiden hiç anlamıyorsun. Beşeri ilişkilerin de zayıf görünüyor. Bu söylediklerini yapması o kadar kolay değil.Şuan sanayi,ekonomi, tarım, kısacası herşey dışarıya endeksli. Bunları düzeltmeden kimseye sırtını dönemezsin. Senin dediklerini yaparsak 6 aya kalmaz bu ülke gerçekten bölünür. Ermenilere,Kürtlere,Araplara ve özellikle "bu etnik kökenleri kullanarak bölücülük yapan dış güçlere" istediklerini vermiş olursun.Bir Türk olarak senin yazdıklarına zerre kadar katılmıyorum. Realist düşünmeden,hayallerle hareket eden kellesini çabuk kaybeder.

Bu topraklar üstünde yaşayan herkes Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Önemli olan hangi ırka ya da mezhebe mensup olduğunuz değil,insan olup olmadığınızdır. Kanı bozukların oyununa gelip gereksiz şekilde tartışmak kimseye yarar sağlamaz.
Nolmuş Türk ya da Kürt olunca şeyiniz çatal mı oluyor? Kız arkadaşım Kürt,mezhebi Şafi. Ben Türk'üm,Hanefi mezhebine mensubum. atın şu örümcek ağlarını kafanızdan da doyduğunuz yere şükredin.

İt ürür,kervan yürür. Bırakın havlayan havlasın;siz önünüze,yolunuza bakın.Yolunuza çıkanlara gerekeni yapıp devam edin.

Arkadaşlar gazeteyi yırtması çok saçma bir nedenden olsa da bu gazeteyi yırttığı için arkadaşı tebrik ediyorum. ama yırtma nedeni hoşuma gitmedi...

Gazeteyi beğenmem fakat yırma nedeni saçmadır.Türkiye türklerin değildir.Türklük bir ırkın adıdır.bu memlekette kürd laz çerkez acem birlikte yaşar böle türkeşçilik yapmaya gerek yok.Ayrıca kimse %100 türk değildir bunu unutmayın burda türkeşçilik yapan küçük alparslanlar size sesleniyorum siz %100 türkmüsünüz la fatih sultan mehmetin annesi bile yabancı sen neden bahsediyon :D

Kamara_ demiş ki:

Tamam kardeşim ''Tanrı türkü korusun ''.Senin ataların tamamen orta asyadan gelmedir sürekli türklerle ürüyerek %100 safkan türksündür.Git safkan ırkların yarıştığı köpek yarışmaları var gir orda yarış.Dünyada artık ırk diye bişi yoktur.Lan 5 tane türk olarak adlandırılan insanı yan yana koy 5 ide farklı renk sen ne ırkından bahsediyon.Senin gibi faşist hitler zihniyetine sahipler yüzünden bu ülke kürt-türk diye bölünüyor.Sana bişi diyim taptığın o üç hilal ve kurt köpeği akrabandır.Sen bi kurt köpeğinden üremesin kardeşim :thumbsup:

diadoraking2 demiş ki:
Gazeteyi beğenmem fakat yırma nedeni saçmadır.Türkiye türklerin değildir.Türklük bir ırkın adıdır.bu memlekette kürd laz çerkez acem birlikte yaşar böle türkeşçilik yapmaya gerek yok.Ayrıca kimse %100 türk değildir bunu unutmayın burda türkeşçilik yapan küçük alparslanlar size sesleniyorum siz %100 türkmüsünüz la fatih sultan mehmetin annesi bile yabancı sen neden bahsediyon :D
ne alakası var ingilterede fransız rus boşnak yaşar ama ingiltere ingilizlerin yada almanyada türklerde yaşıyo ama almanya almanların böyle saçma yorum yapmayın. ayrıca bizim geleneklerimizde ırkı baba belirler baba türkse sende türk oğlu türk sayılırsın.

diadoraking2 demiş ki:
Tamam kardeşim ''Tanrı türkü korusun ''.Senin ataların tamamen orta asyadan gelmedir sürekli türklerle ürüyerek %100 safkan türksündür.Git safkan ırkların yarıştığı köpek yarışmaları var gir orda yarış.Dünyada artık ırk diye bişi yoktur.Lan 5 tane türk olarak adlandırılan insanı yan yana koy 5 ide farklı renk sen ne ırkından bahsediyon.Senin gibi faşist hitler zihniyetine sahipler yüzünden bu ülke kürt-türk diye bölünüyor.Sana bişi diyim taptığın o üç hilal ve kurt köpeği akrabandır.Sen bi kurt köpeğinden üremesin kardeşim :thumbsup:
afedersin ama bu yoruma şöyle cevap vericem senin gibi maymundan üreme olacağıma kurtdan üreme olurum

ps. ayrıca kurt bir köpek değildir kurt köpeği dediğin olay son 200 yıl içersinde kurt ve köpek çifleştirilerek oluşturulmuş bir türdür türklerin tarihi kurt köpeği değil kurtdan gelir.

The Black demiş ki:
diadoraking2 demiş ki:
ne alakası var ingilterede fransız rus boşnak yaşar ama ingiltere ingilizlerin yada almanyada türklerde yaşıyo ama almanya almanların böyle saçma yorum yapmayın. ayrıca bizim geleneklerimizde ırkı baba belirler baba türkse sende türk oğlu türk sayılırsın.
Almanya almanların diyosun fakat almanyada türkleri öldürünce kızıyorsun.Şimdi almanya almanların diye diğer ırkları öldürme hakkımı doğuyor.Bi devleti 1 ırka mal etme tekrar diyorum belki benim genlerim senden fazla türk sen neden bahsediyorsun hala belki sen saf kürtsündür.Ayrıca amerikada milyon tane ırk yaşıyor amerika kimin hangi ırkın.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt