StarVvare demiş ki:
1. resmi oyunda optiondan nickini silip çekip koysana.Masaüstü arkaplanı için güzel bir resim çünkü...

Rev6@Nivlamda hesapladım.
2.070.293 milyon skillpoint istiyor.Bir de 100 e kasarken 0 gapla kasacağın skillpoint=354,640k
Hepsini açmayacak herhalde :wink1: Gereklileri açar 1.4m Paşa paşa gider :thumbsup:

Frequency demiş ki:
StarVvare demiş ki:
1. resmi oyunda optiondan nickini silip çekip koysana.Masaüstü arkaplanı için güzel bir resim çünkü...

Rev6@Nivlamda hesapladım.
2.070.293 milyon skillpoint istiyor.Bir de 100 e kasarken 0 gapla kasacağın skillpoint=354,640k
Hepsini açmayacak herhalde :wink1: Gereklileri açar 1.4m Paşa paşa gider :thumbsup:
Valla hesapladım 500k kassam 90 FF +200k kasarken gidior :) 100 FF ama mantıklı olan 1m :=) sp 85k oldu

Hayırlı Olsun Kolay gelsin bu arada bence wiz kascaksan cleric kas derim en azından pvpde bi yararı olur rahat rahat botta kasabilirsin giant kesme şansın olabilir ama bardde olabilir ptlerde kolay yer bulursun hızlı kasarsın ama ölme ihtimalin daha fazla olur barddekende unique kesersin

_MaYBe1DaY_ demiş ki:
Hayırlı Olsun Kolay gelsin bu arada bence wiz kascaksan cleric kas derim en azından pvpde bi yararı olur rahat rahat botta kasabilirsin giant kesme şansın olabilir ama bardde olabilir ptlerde kolay yer bulursun hızlı kasarsın ama ölme ihtimalin daha fazla olur barddekende unique kesersin
Wizz dediğinin pvp de işi ne :twisted: WİZZ==UNİqUE :headbang: :twisted:

alpik123 demiş ki:
_MaYBe1DaY_ demiş ki:
evet haklısın :headbang: ama her zaman cleric seçerim

_MaYBe1DaY_ demiş ki:
alpik123 demiş ki:
_MaYBe1DaY_ demiş ki:
evet haklısın :headbang: ama her zaman cleric seçerim

Kişiden kişiye değişir :muck: :starving: :headbang: :lol:

1M Yeter kanımca.Bard diyosun bi speed bide noise açıcaksın toplam 1 m falan olması lazım.Ama bence cleric wiz ol olcaksan.110 LwL için 2m sp yeterlidir :wink1:

Hacım şöle anlatayım sana ;
ben 96 nukerle kastım günde 20 saat falan kastım ama....1 ayda sadece silver pre ile (sp ticket flan yoktu) 900 k sp kastım....
charım wiz-bard...şuanda 96 lwlim ve 600 k sp var daha.....

Yani günde 12 saat kassan o pre ile 500-600 k kasarsın sanırım fazlasını bilemem...(hafta sonları falan 24 saat falan kasarsın :D).....Ve o sp wiz-bard charı 100 FF yapar...

Ayrıca hacım charı sadece uniq kesmek için açıyorum diyosan Bard doğru tercih...çünkü seri kasılırsın...
genelde derler bard char giant kesemez....sen hiç merak etme 8 li ptde takıl kafana takma...çünkü bir 8 li pt ye 1 cleric lazımken 2 bard lazım....yani bard aranan char oluyo her türlü pt bulur kasrsın ya bard buuf ya attacker....

Yalnız ben pvpde yapmak istiyorum diyosan cleric tercihin olsun...Bard ile pvpde pek bişe yapılmıyo çünkü....

Tercih senin tabiki şimdiden Hayırlı Kasılmalar..Kolay Gelsin...Bir an önce 100 FF i görmen dileğiyLe :wink1:

UNİQUEE :P saoln yorumlar içn sp oldu 400k sp yi ileride kasıcam bağzı düşüncelerım var braktım kasmayı eğer düşüncelerim tutuarsa çok güzel olacak :P

Yukarı Alt