Avusturyalı bilim adamları Frank Madeo ve Tobias Eisenberg, spermlerin içinde bulunan spermidin adlı maddenin sadece hücre gelişimine katkı sağlamadığını, bunun yanı sıra hücrelerin yaşlanmasını da geciktirdiğini ortaya çıkardılar.

Spermlerdeki bir maddenin yaşlanmayı geciktirdiği ortaya çıktı.

Avusturyalı bilim adamları Frank Madeo ve Tobias Eisenberg, spermlerin içinde bulunan spermidin adlı maddenin, bugüne kadar bilindiği gibi sadece hücre gelişimine katkı sağlamadığını, bunun yanı sıra hücrelerin yaşlanmasını da geciktirdiğini ortaya çıkardılar.

''Nature Cell Biology'' adlı tıp dergisinde yayımlanan araştırma sonuçlarına göre, spermidin maddesi, hücre çekirdiğine ulaştığında, burada çekirdeği ''gençliğe programlıyor''.

Graz kentindeki Karl Franzens Üniversitesinde görev yapan Madeo ve Eisenberg'in, 6 ülkede bulunan 11 üniversitedeki 29 bilim adamıyla koordineli olarak yaptıkları araştırmalar sonucunda, insan vücudundaki tüm hücrelerde farklı yoğunlukta bulunan spermidinin, ilerleyen yaşla birlikte azaldığını tespit ettikleri belirtildi.

Üniversitenin internet sayfasında yer alan haberde de, bu araştırmanın sonuçlarının Alzheimer ya da Parkinson gibi yaşlanma nedeniyle meydana gelen hastalıklara karşı mücadelede çok büyük öneme sahip olabileceği ifade edildi.

Şimdi anladım izlediğim bir filmde kadın spermleri yüzüne krem gibi sürüyordu :mrgreen:Bende sırf fantezi için sürüyor sanıyordum bugune kadar

__ScorPioN__ demiş ki:
Şimdi anladım izlediğim bir filmde kadın spermleri yüzüne krem gibi sürüyordu :mrgreen:Bende sırf fantezi için sürüyor sanıyordum bugune kadar
:twisted:
Bizim ülkenin sosyetik tayfasıda başlar şimdi sürmeye :twisted:

Josephine demiş ki:
Optimus Prime demiş ki:
__ScorPioN__ demiş ki:
Sperm Kremleri felanda satılırsa! 8O
Gerek yokki direk fabrika çıkışlı olarak sunarlar bizim halkımız :twisted: Gel abla gel daha fırından bile çıkmadı,taze taze gel abla gel :twisted:

Josephine demiş ki:
Optimus Prime demiş ki:
__ScorPioN__ demiş ki:
Para kazanırız :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Konuyu gördüğüm anda beynimde 1 milyon tane iğrenç espri oluştu hepsinide yapmışlar :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
Optimus Prime demiş ki:
__ScorPioN__ demiş ki:

Son düzenleme:
Yukarı Alt