1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Special List - Codename; Viper ve Scorpion


 1. Toxicated

  Toxicated rank8

  Kayıt:
  7 Haziran 2008
  Mesajlar:
  9.443
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Point Blank TR - GM
  Şehir:
  'suz

  Merhabalar, bu yazımızda Uzman Sistem Askerlerini ve kullandıkları silah, teçhizatları tanıyacağız.

  Uzman Sistem Askerleri;
  UAF'in en yüksek düzey üyeleri, yıllar boyunca gizlice onaylanan bir projede çalışmaktadır. Paralı askerin yeni bir formu (Uzmanlar olarak bilinen); Dikkatli şekilde seçti, ve doğumdan kuvvet, gizlilik, parlaklığın son birleşmesi, ve beceri olmak için kaldırdı. Onların eğitiminin başlangıcından, bu uzmanların ikisi çabukça, grubun açık liderleri olarak kendilerini kurdu. Scorpion, onun yeteneği için herhangi bir durumda kurtulmak için adlandırdı, ve Viper, onun çabuk ve ölümcül saldırıları için adlandırdı. Onların saldırgan rekabetçi doğası, hızlı terfilere götürdü, ve onlar yakında, UAF'in, dışarı taşınan ihtiyaç duyduğu her misyon için ilk seçenekti. Şimdi, uzman paralı askerleri, Scorpion ve Viper en iyisi, kira için müsaittir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Uzman sistemi:
  Uzmanlar;

  Uzmanlar, özel, yüksek düzey paralı askerlerdir. Uzmanlar, yüksek bir sırayla oyuncular tarafından GP'le, veya NX'le her biri satın alınabilir. Uzmanların, benzersiz yetenekleri olmasına rağmen, onlar, onların farklı bakışından dolayı kolayca tanınabilirdir. Bu, onların malzemesi ve görevlerine hazırlık yapılması için diğer oyunculara izin verecek.

  (Codename: Scorpion "Akrep") erkek uzman: Bir uzman, onun parlak aklı ve mükemmel fiziği için askerlerin bir seçkin tabaka grubunun arasında el-seçmiştir. O, özel bir savaş elbisesiyle donanımlıdır, ve görevlerin çeşitli bir takımıyla türlü özel maddeleri kullanabilir.

  [​IMG]

  (Codename: Viper "Engerek") uzman dişi: Bir uzman, onun parlak aklı ve mükemmel fiziği için askerlerin bir seçkin tabaka grubunun arasında el-seçmiştir. O, özel bir savaş elbisesiyle donanımlıdır, ve görevlerin çeşitli bir takımıyla türlü özel maddeleri kullanabilir.

  [​IMG]


  Özel maddeler:
  Uzman karakterlerinin, özel maddelere erişimi vardır. Özel maddeler, yüksek bir sırayla oyuncular tarafından GP'le, veya NX'le her biri satın alınabilir. Uzman karakterlerinin, bir backpack'i yok. Onun yerine, onların, bir özel madde bölümü var, onların backpack bölümü yerine. Bir özel madde, konulabilir olabilir, sadece uzmanlar, özel maddeleri kullanabilir, düzenli karakterler ve paralı askerler, özel maddeleri donatmak için zorunlu bölüm (slot) açtığından eksik olur.

  Uzman askerler şuanda mevcut olarak dört özel madde kullanabilirler;

  Claymore:
  Bölgesini savunan bir, anti-personel, kablosuz bir patlatıcıdan faydalanıyor olan madeni indirir. Claymore, hayran-şekilli bir desende küçücük çelik parçalarını tasarlar, onun müthiş patlayıcı gücüyle düşmanlar harap olur .

  [​IMG]

  Satellite Scanner:
  Saklanan düşmanların yerlerini gösteren portatif tarayıcının olduğu askeri bir derece. Taranan veri, uydu yoluyla takım arkadaşlarına geçirilir, diğer askerlere düşmanın üzerinde bir kenarı vermek için kullanılır.

  [​IMG]

  Medkit:
  Askeri bir şırınga, dosdoğru kan akışına şırınga edilen NEMEXIS tarafından geliştirdi. Medkit, HP'in koyulan bir miktarını iade eder. Onun portatifliğinden dolayı, o, bir tıp öğrencisinde çağırmak için imkansız olduğu zaman savaş durumlarının ortasında kullanışlı gelebilir. (Not: Medkit sadece, kendi HPi'nin toparlamaya kullanılabilir.)

  [​IMG]

  M32:
  Bir 40mm yarı ilişik ev-otomatiği, dönen bir mekanizma ile altı-varilli silah. Bu hızlı-ateş el bombası başlatıcısı, piyade neferlerine artırılan ateş gücünü verir.

  [​IMG]


  Uzman özelliklerinin listesi:

  [ul]Dişi uzman paralı asker (Viper "Engerek")[/ul]
  Protection: Medium Vest Protection
  Vest Speed: Light Vest Speed
  Speed: 5%
  Dash Stamina:30%
  [ul]
  Erkek uzman paralı asker (Scorpion "Akrep")[/ul]
  Protection: Heavy Vest Protection
  Vest Speed: Medium Vest Speed
  Headshot: 40%
  [ul]
  4 Specialist items[/ul]
  [ul] Claymore
  Satellite Scanner
  Medkit (self-only) for HP recovery
  M32 Grenade Launcher (GP only)[/ul]


  İyi Forumlar
   
 2. Crisis

  Crisis rank8

  Kayıt:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.138
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  University

  1 ay boyunca scorpion kullanmıstım.Alacak olanlar hic bosuna heveslenmesinler,tek kelimeyle igrenc birsey.Back pack iniz yok,slota sadece special silahlar koyuluyor.Ancak viper alırsanız en azından hızı daha fazla ve aldıgınız hasarın %30 unu(%20 de olabilir tam hatırlamıyorum) size geri veriyor.Örnegin 100 canınız var,birisi sizin kafanıza tek attı yani 100 vurdu,otomatik olarak bu hasarı 70 e indiriyor ve 30 canla yırtıyosunuz:P

  Hawk kullananlarla konustum o da igrenc bir özel adammıs.Su an en iyisi Viper 8) :byes:
   
 3. Toxicated

  Toxicated rank8

  Kayıt:
  7 Haziran 2008
  Mesajlar:
  9.443
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Point Blank TR - GM
  Şehir:
  'suz

  İşte o yüzden Viper 'im 8)
   
 4. Crisis

  Crisis rank8

  Kayıt:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.138
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  University

  Yakısır cool2: