Evet arkadaşlar bu zamana kadar hiç nuker karakter açmadım ve çok merak ediyordum yeni bir karakter açtım 2-3 günde 17 lvl oldu üstünde 7 k sp var hiçbir skilline vermedim full int sizce karakteri Sword Shield Nukermi yoksa Spear Nukermi yapıyim hangisi daha kullanışlı yada daha az damage yiyip daha fazla damage koyuyor tabi herkes sword shield dicektir.

yada sizce cold lightningmi fire lightningmi olsam

bide heuksal bicheon pacheon skillerine vermesemmi ne dersiniz.

Çok ihtiyaç duyuyorum hemen acil yanıt

kardesim sana onerim bicheon mastery 90 lvl yapip sword-shild ile kasman neden diyiceksin soyle izah ediyim moblarda kasarken coldun da 90 lvl oldugu ıcın defansın shildla bırlıkte cok saglam olucak pvpler de ıyı brli bir kalkan alıcaksın elıne (en az +5) bicheon skilleri (combolar ve yatir batır ıle ) ve nukelerle pvplerde saglam bir char elde ediceksin :thumbsup: 90 light 90 cold 90 bicheon 30 heuksal yapıcaksın skıllerını uniquelerde de eline spear alıcaksın hem heuksal 30 lvl ıle %30 damage farkın olucak hem de 500e yakın hp avantajın :thumbsup:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
SKYWALKER demiş ki:
kardesim sana onerim bicheon mastery 90 lvl yapip sword-shild ile kasman neden diyiceksin soyle izah ediyim moblarda kasarken coldun da 90 lvl oldugu ıcın defansın shildla bırlıkte cok saglam olucak pvpler de ıyı brli bir kalkan alıcaksın elıne (en az +5) bicheon skilleri (combolar ve yatir batır ıle ) ve nukelerle pvplerde saglam bir char elde ediceksin :thumbsup: 90 light 90 cold 90 bicheon 30 heuksal yapıcaksın skıllerını uniquelerde de eline spear alıcaksın hem heuksal 30 lvl ıle %30 damage farkın olucak hem de 500e yakın hp avantajın :thumbsup:
bncede hepsıne katılıorum :thumbsup:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
fatalaty demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
bncede hepsıne katılıorum :thumbsup:
boşuna katılmayın derim

o heuksal yüzde 30 heuksal skill leri kullanılırken yani physical vuruşta sadece physical vuruş için işe yarar :beer:

werarce demiş ki:
benim 90 lvl spear nuker im var gayet memnum um light 90 fire 90 heuksal 90 cold 30 skill lerim armor giyiyorum gayette sağlam vuruyor ve kolay kolayda yatmıyor
Snow yoksa nukerde yok :D
( 2int1str se baska :P )

Bence en kral nuker 5int1str spear :D

Yukarı Alt