SonSAHNE

Bilgiliyim
bushido dan bi tek GanGantau ii dierleri 5 para etmez. bide BATMAN ın itemler süper olabilir ama berbat kullanıo 2 kuruşluk namı yok spartada :lol: anca mob lara gücü yetio pvp de sox olmayanlar bile alıolar onu... dediğim gibi 5m benden :lol: gerisinide siz tamamlayın :lol: elime geçerse daha fazlada olur ama ne zamandır oynamıom

yaw bende bir char vardi itemLer vardi 56 sos faLan deg7 m,i 8mi +4 bladeler falan ya biLmiyomki birini hackLemis eziq bi chara atmistim ID Pwyi buLursam veririm :mrgreen:

kanka ben spartadayım 30 m deyil 30k bile or çkar bea eyer spartada olan varsa 1m veririmsininiz hiç köpeğim olmadı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bobby_ demiş ki:
extra bari sen yapma 30m az mı , millet yoldan toplamıyo sonuçta , bi gold sitesinde 30m ne kadardır?15 bilemedin 20 $, hem dolarda ucuzladı.
pacific veya oasis de sen beni görseydin hatta NWO üyesi birisini görseydin anlardın ne demek istediğimi hoş bushido üyesi olsaydı aramızda ki varlar da az online oluyorlar topici ıskalamışlardır zati onlardan alırım diyordum sorun olmaz ben hallederim her şekilde Wink

x21

rank8
wallahi bende spartadaydım bi aralar parada b.k gibiydi ama Banlandıktan sonra bıraktım spartayı.
Eskiler Mutlaka beni tanır TheCenavar yada _TheCenavar_ ikiside banlandı :lol:

>Yaw Beyler Biras gÜlecenis ama beleşe Kimse char wermes biliorum ama ne olyr 50 üssü char werirmisinis soyuk olsun ama gizli sorulu olsn bid3 ayarıları bozuk olmasın oyunu bırak çak olan warsa eklesnn [email protected] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: extra abicim ben bi zmnlar oynuodum 80 lwl dim charı hacklediler bida da kafeye gitmedim aldım bitane bilgisayar paso ewde kastım uyarım olsun silkr. kafede sakın oynamayın xd Embarassed

os1

olduser
solidlight demiş ki:
>Yaw Beyler Biras gÜlecenis ama beleşe Kimse char wermes biliorum ama ne olyr 50 üssü char werirmisinis soyuk olsun ama gizli sorulu olsn bid3 ayarıları bozuk olmasın oyunu bırak çak olan warsa eklesnn [email protected] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: extra abicim ben bi zmnlar oynuodum 80 lwl dim charı hacklediler bida da kafeye gitmedim aldım bitane bilgisayar paso ewde kastım uyarım olsun silkr. kafede sakın oynamayın xd Embarassed
bencede benim charıda öle hacklediler hala içm kan ağlıyor ya Evil or Very Mad

walla gitçem yarın akşam kafenin ca mını kırcam kırarkende widyoya alcam buraya wercem de yarın bayram cumartesi bakın sayfaya :lol:

Yukarı Alt