1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Spartacus : Blood and Sand


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  [​IMG]


  Resmi sitesi ;
  http://www.starz.com/originals/spartacus?src=starz_mktg&med=referral&cmp=spartacus

  Tanıtım Açıklaması;
  Spartacus: Blood and Sand, Amerika Starz televizyonun da yayınlanan tarihi bir drama aksiyon dizisidir. Dizi yayın hayatına başlamadan önce lansmanını televizyon tarihinin en kanlı ve seks sahneleri içeren dizisi olarak yapmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

  Spartacus: Blood and Sand dizisi, Roma tarihinin en ünlü gladyatörü olan Spartacus'un kölelikten efsane bir gladyatöre dönüşmesini anlatıyor.

  Spartacus, evinden ve sevdiği kadından koparılmış, kanın gövdeyi götürdüğü ve insanların bu kanlı mücadeleleri büyük bir zevkle izlediği arenalarda köle olarak zorla savaştırılmaktadır. Fakat tüm savaşlar arenada kazanılmamaktadır. Vatan hainleri, rüşvetçiler, yozlaşmışlar ve bedenlerini sunan şehvetli kadınlar Spartacus'un baş etmesi gereken diğer savaşlar olacaktır. Spartacus'un kölelikten kurtulması için bir adamdan fazlası, hatta bir gladyatörden bile fazlası olması lazımdır, Spartacus'un bu esaretten kurtulmasının tek yolu bir efsaneye dönüşmesidir.

  2010'un en dikkat çekici dizilerinden biri olan Spartacus: Blood and Sand, savaş sahneleriyle 300 Spartalı filmini andırırken senaryosu ile Gladyatör filmine benzetiliyor.

  Oyuncu Kadrosu ;
  - Resim Silinmiş.

  Ps: Dizinin Her bölümünde erotik sahnelerle dolu.18+ Diyebilirim :)
  Dizi'deki grafikler tek kelimeyle mükemmel.300 Spartalı filmini izleyen arkadaşlarımız varsa aynı effectleri bu dizidede kullanmaktan hiç çekinmemişler diyebilirim.
  Dizinin izleme adresini vermedim reklam olur diye.Yok olmaz derseniz bu topic altında paylaş'a bilirim.
  Fakat Spartacus blood and sand yazarsanız google'ye rahatça bulabilirsiniz :wink1:

  Ps2: Resimler biraz büyük idare edin :muck:
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017