-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

resim babel serverindan alinmis dw disi bos bi bolgede ne isleri war bunlarin :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yani dw de bankanın önünde falan ...... com da 100m 50$ falan öyle yazılar yazıyolar ya onları
uzaklaştırıyo bankanın ordan falan insan olmayan yere ışınlıyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende merak ettim şimdi acep grup olaylarımı var orada :lolmuch:

extraloob demiş ki:
HAAA caktım brz.Valla bizim servera gelse iyi olur.snow_well die bi adam butun gun hotanda bas bas bagario,snow iyidir snow sizi sever........

extraloob demiş ki:
ahahahah bilemiyom ama spambotlarin oraya kadar uçma gibi bi olasılıgı oldugunu bilmiyorum mutlaka biri onları oraya attı :mrgreen: :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
işi geliştirmiş adamlar abi dw yanında kasanlarada spam yapıyorlar artık... yakında hem spam yapıp hemde kasan botlar cıkar piyasaya :mrgreen: şaka bi yana gmlerin onlarla uğraşcagını hiç sanmam biz her hafta charımız bugda kaldı diye bas bar bagırıyoruz onu duymuyorlar ama baya kişini kalmıstır onlarla uğraşsalar biraz Evil or Very Mad

Beijo demiş ki:
işi geliştirmiş adamlar abi dw yanında kasanlarada spam yapıyorlar artık... yakında hem spam yapıp hemde kasan botlar cıkar piyasaya :mrgreen: şaka bi yana gmlerin onlarla uğraşcagını hiç sanmam biz her hafta charımız bugda kaldı diye bas bar bagırıyoruz onu duymuyorlar ama baya kişini kalmıstır onlarla uğraşsalar biraz Evil or Very Mad

:mrgreen:

emr

rank8
Syrez full sun takım ve +7 sun bow aynı guildeyiz ama bu resim doğrudur acayip bişi... bu botlar yüzünden bişi satamıyoruz hotanda wts ...... yazıyorum gönderiyorum kimse göremiyo mecbur stalda satılmasını bekle :mrgreen:

Yukarı Alt