tamam da talhanın charının ne özelliği var onu anlamadım :lolmuch:
bu arada 450 k sp kastım ama biriktirmek gibi bir huyum yoktur günü birlik yaşarım ben oldumu harcarım olmadımı yatarım :mrgreen:
Pennywise demiş ki:
bu devirde kimse sosunsuz chara 1000 ytl vermez :lol: talhanın chara bile 500 ytl vermiyolar :lol:

theilker demiş ki:
ne kadar haklısın doğru bildin ayy nerden anladıns salladıgımı ...
zaten paso salliyosun bot bolumundede 2 k kredili botum war ama tbot crack indirdim hacklendim diosn puhaha ona koptum 6 aylik botun olcak 200 ytl wercen bide gidip crackli bot indircen siteden bide ustune hackencen cok ilginc dewam et bole sallamaya gulerken cok eyleniorm :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
theilker demiş ki:
rekorum 250k

pre - sp ticketler çıkmadan çok oncelerde yaklaşık 1 sene evvel botun bile bilinmedigi dönemlerde el emeği ile 3 ayda kasmıştım ....

ne ticket ne maymun vardı ....
harbi sallamışsın ... :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
hiç bir güzel arkadas o ana şahit olmadı dimi Wink

Olayın bu açısından Düşünün .

O zmn biraz kafayı çalıtırmış olursunuz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kim alıyor bu hastalıklı insanı siteye silin hesabını gitsin...

213.404 k ss si diger bilgisayarda Charin ismi Sniper_TR :) banlandi o ayri 7/24 Premium yokken kastim
174.305 k charin ismi Xydar_Khalin Server Venice Tum skilleri acilmasina ragmen kalan sp sayisi 35.000 (Ertan abim kasiyor)

bu oyunu cok uzun sure oynuyorum 2 2,5 seneyi gecti internet cafe islettigim icin gunun 24 saati bilgisyari bota birakiyorum
hic bir sekilde premium ve ticketten kacmiyorum
Son kastigim charin ismi Mr_neo idi Sp ticket ve premium vardi 9 gapla bir ay kastim ve 180 den fazla sp biriktiki cok zor ve sabir isteyen br olaydir sp farm yapmak gercekten en guzel spyi her zaman bandit kalesinde full sox set ve lvl 16 som +4 ve sos +6 bowla kasmisimdir ve cavede ustume sadece mp arrow alirdim ve sehre 4 saat falan sorna donerdim :)
ama zevkli idi sp kasmak benim icin cunku cok oynamis biri olarak her turlu chari denemeyi severdim :)
penny seni tebrik etmek gerek buyk bir sabir isi o sp
:)

Punsier demiş ki:
213.404 k ss si diger bilgisayarda Charin ismi Sniper_TR :) banlandi o ayri 7/24 Premium yokken kastim
174.305 k charin ismi Xydar_Khalin Server Venice Tum skilleri acilmasina ragmen kalan sp sayisi 35.000 (Ertan abim kasiyor)

bu oyunu cok uzun sure oynuyorum 2 2,5 seneyi gecti internet cafe islettigim icin gunun 24 saati bilgisyari bota birakiyorum
hic bir sekilde premium ve ticketten kacmiyorum
Son kastigim charin ismi Mr_neo idi Sp ticket ve premium vardi 9 gapla bir ay kastim ve 180 den fazla sp biriktiki cok zor ve sabir isteyen br olaydir sp farm yapmak gercekten en guzel spyi her zaman bandit kalesinde full sox set ve lvl 16 som +4 ve sos +6 bowla kasmisimdir ve cavede ustume sadece mp arrow alirdim ve sehre 4 saat falan sorna donerdim :)
ama zevkli idi sp kasmak benim icin cunku cok oynamis biri olarak her turlu chari denemeyi severdim :)
penny seni tebrik etmek gerek buyk bir sabir isi o sp
:)
saolasın Wink şu yeni server bi açılsın orda çok manyak ötesi sp kasacam,250k sp kasmayı düşünüyorum gerekmesede charı satarken kolaylık olur :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness irfan neler yapmışsın hacım sen ben ise gap 0 tam gaz yola devam lvl 80de kasarım sp mi tıkır tıkır gelir hoş oyun tarzım sawaş ve galibiyet üzerine kurulu olduğu için önce yüksek lvl lara ulaşmalıyım ki tadını çıkartayayım guild ile birlikte şu lvl 90 bir gelse mükemmel olacak.

3k :lol:Dwalla ben biriktirip skillere harcıom hiç sp tutmam elimde bi farm yaptım paso skillere verdim böleside en güzeli :lol:

extraloob demiş ki:
ohanness irfan neler yapmışsın hacım sen ben ise gap 0 tam gaz yola devam lvl 80de kasarım sp mi tıkır tıkır gelir hoş oyun tarzım sawaş ve galibiyet üzerine kurulu olduğu için önce yüksek lvl lara ulaşmalıyım ki tadını çıkartayayım guild ile birlikte şu lvl 90 bir gelse mükemmel olacak.

ya sorma :) ben cafedeydim hatta bi ara penny gelmisti bazen uc gun cikmadigi olurdu bilgisayarin islerimde yogun oldugu icin hic bakmazdim oyuna o kendi kendine oynardi zevkli idi o zamanlar .) birakiyordum chari bi taraftan film indirior bi taraftan char sp kasiyordu simdi tamamen biraktim ama baslasam gene yaparim herhalde ama hic 80 lvl charim olmadi tam olcak rica minnet arkadaslara dagittim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım şartlar babında aslında en keyflisi sensin sal çocuğu ana makinada kassın sende muhabbete takıl arada film indir izle ohh ne güzel yaff bir net cafe mi açsam 10 makinalık acep Razz

170k yapamadım bugün maymunun süresi bittiği için farmı bitirdim zaten pre ninde 2 günü kalmıştı,işte rekorum :lol:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt