Sp Budur.. :twisted: :twisted:
Sanırım FF sayılır :mrgreen: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dilim tutuldu hacım makara:

140FF o 140 FF biggrint1

Sanki biri hava atıyor gibime geldi Gerçekten iyi kasmışsın başarılar

Öncelikle teşekkürler...
Bu charın yaklaşık 3.5 aylık bir geçmişi var çok kısa sürede kasıldı (PLvL ile )
oyuna başlarken hiç ong farm yapılmadı.
Dragao demiş ki:
cave de mı kastın hacı??
evet tamamı cavede kasıldı lvl 105 den beri cavedeyim eksik skilleri açtıktan sonra kalan miktar bu. şuanda sp ye 210k ilave edebiliriz :)
cavede ben kasmıyorum chara eşlik eden 2 tane 110 lvl wizard var. bunlar görev yapmıyorlar sadece mob kesiyor.
bu char ise sadece görev topluyo mob kesmiyor.
bu şekilde günde 250k civarında bir sp birikimi oluyor.
Sp ihtiyacı olan bu şekilde 3-4 günde gereken sp miktarına ulaşabilir diye düşünüyorum...

+Dejavu+

Bilgiliyim
_titan_ demiş ki:
Öncelikle teşekkürler...
Bu charın yaklaşık 3.5 aylık bir geçmişi var çok kısa sürede kasıldı (PLvL ile )
oyuna başlarken hiç ong farm yapılmadı.
Dragao demiş ki:
cave de mı kastın hacı??
evet tamamı cavede kasıldı lvl 105 den beri cavedeyim eksik skilleri açtıktan sonra kalan miktar bu. şuanda sp ye 210k ilave edebiliriz :)
cavede ben kasmıyorum chara eşlik eden 2 tane 110 lvl wizard var. bunlar görev yapmıyorlar sadece mob kesiyor.
bu char ise sadece görev topluyo mob kesmiyor.
bu şekilde günde 250k civarında bir sp birikimi oluyor.
Sp ihtiyacı olan bu şekilde 3-4 günde gereken sp miktarına ulaşabilir diye düşünüyorum...
Artık zor thiefler gelip hunter caveye baskın veriyor düzgün sp kasamıyoruz daral:

Saatte kac sp ve exp kasıyorsun ve bi görev kac dakıkada bitiyor ve hangı görevleri yapıyorsun aynı anda xD

KeepinGS demiş ki:
Saatte kac sp ve exp kasıyorsun ve bi görev kac dakıkada bitiyor ve hangı görevleri yapıyorsun aynı anda xD
saatte 10-12k sp, saatte %0,40 exp kasıyorum.
50 toplama
100 toplama
100 kesme
görevlerini yapıyorum. 1 görevi kaç dakikada yaptığını bilmiyorum :)

Mag ve Phy Def. beni şaşırttı setini ss alıp buraya koyabilir misin :)

Nasıl ya :o ben 107 lvlim FFyim 128 sp gelıyor xD.Proof Of Strength 1i yaparken Proof of Strenghtinkileri toplamıyor :/ neden

Lagroad demiş ki:
Mag ve Phy Def. beni şaşırttı setini ss alıp buraya koyabilir misin :)
kalkan +7 idi 8 denedim patladı :)
diğer itemler aşada

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
KeepinGS demiş ki:
Nasıl ya :o ben 107 lvlim FFyim 128 sp gelıyor xD.Proof Of Strength 1i yaparken Proof of Strenghtinkileri toplamıyor :/ neden
ben görevleri pete toplatıyorum kendim yerimden kımıldamıyorum yoksa dolaşırken pet toplamıyo görevleri atlıyo bazılarını.
bana 2 wizard eşlik ediyor onlar görev yapmıyor sadece mob kesiyorlar.
ben chara mob kestirmiyorum sadece bekliyor elinde kalkanla, zaten gelen thieflerde kesemiyorlar biraz atack yaptıktan sonra gidiyorlar.
bota hp %40 a düştüğünde socket basmasını seçtim ve snow açmasını o yüzden thiefler pek uğraşmıyorlar benimle
yaptığım görevler ise;
1- temple dispute 2
2- strength 1
3- strength 2
görevleri yaparken bir sorun yaşamıyorum.
wizardlardan birisi bard speedi o basıyor bu şekilde speede para ödemiyorum ve hızlı bir şekilde görevi teslim ediyorum.
diğer wizard ise cleric ondan phy ve mag defans buflarını alıyorum ve defansım daha sağlam oluyor uğraşan pek olmuyor (zerk açanlar hariç ^^)

Birde şunu ekleyeyim wizardları cavenin farklı noktalarına yerleştiriyorum bu şekilde ortadaki kalabalık ortada cıkan mobu kesmeye çalışırken benimkiler kenardakileri rahat bir şekilde kesiyorlar o şekilde görevler çok seri bir şekilde bitiyor (pet görevleri toplamakta zorlanıyor 2 pet çıkartma şansımız olsa daha iyiymiş)

Yukarı Alt