Beijo

Bilgiliyim
@ Intel
evet venice'de oynuyorum pm atta konuşalım yada nick ver... :P

@ Nightmare
eyv. saolasın...

46Lv de ishadelerde kaç gap ta kaç sp geliyor öğrenebilir miyim sakıncası yoksa^^

Beijo

Bilgiliyim
DaWixed demiş ki:
46Lv de ishadelerde kaç gap ta kaç sp geliyor öğrenebilir miyim sakıncası yoksa^^
ishadelerde kasmadım farm ong'larda yapıldı ishadelerdede beleş botlara plvl... :P

Beijo

Bilgiliyim
judas demiş ki:
Sen İşi Bulmuşun Ne Guzel :D . Orda Seni İyi Kasıyormu Bu Keko Botlar:D
kesinlikle süper kasıyolar hele 3 bot buldunmu pt'ye tamamdır arkana yaslan ve expin ne kadar hızlı yükseldiğini izle...her serverdada var sanırım bunlar...

Apt

rank8
günde nekadar zaman ayırdın 600k sp için.Sadece premium saatlerimi yoksa tam olrak saatini söyleyebilirmisin?

Beijo

Bilgiliyim
silwerhawk demiş ki:
günde nekadar zaman ayırdın 600k sp için.Sadece premium saatlerimi yoksa tam olrak saatini söyleyebilirmisin?
sadece premium saatleri yani günde 5 saat...

bannedddd

Buralıyım
Hayırlı olsun. Ong'da SP kasmak kadar güzel bir şey yok da level düşmesi adamı öldürüyor.

Beijo

Bilgiliyim
Chauncey demiş ki:
Hayırlı olsun. Ong'da SP kasmak kadar güzel bir şey yok da level düşmesi adamı öldürüyor.
kesinlikle tek sıkıcı olay var o da level düşmek zaten ama JasonWalker saolsun clientless ve key helper ile o sorunuda hallettim ...level düşmek zahmetsiz bir hale geliyor ayarla ve afk...nasıl level düştüğümü açıklayabilirim isteyen olursa pm atsın... :P

Yukarı Alt