öncelikle s.a arkadaslar size bi soru sormak istiyorumda

ben arastırdım 9 gap vs. (oyuna yeni başladım ) skill lvl ile aranda 9 lvl fark olursa maximum sp yi alırsın dediler tamam dedim
bende pacheonu 16 lvlde bıraktım suanki lvlim 25 ama farm partye almadılar demin beni adamın dediği aynen şu kusura bakma sp bölüyorsun skill vermişsin
ben mi bişeyde hata ediyorum adammı hatalı veya yanlıs anladı olayı anlamadım gitti bi yardım etseniz

Takımı
Besiktas
bildiğim kadarı ile hiç skill açmıcaktın skill 0 lvl'de sen 25 de olsan 9 gap kuralı işliyor sen 16 lvl 'e getirmişsin sana exde geliyor party ayarını bozarsın öyle

hMM PEKİ Teşekkürler bide şöyle birşey yapsam acaba sp kasabilirmiyim diye düşünoyrum lvl 40 45 arası penonda sp kassam ? düz ongdan 400 sp 100 exp geliyor penonda tahminimce 2 k exp veriodu düzleri yani 9 gap kuralına göre 1500 1800 gibi bi beceri puanı verecegini tahmin ediyorum giantları saymıyorum bile :D sizce iyi olurmu iyi kasarmıyım internette arastırıyorum ama adam akıllı anlatan yok hepsi başka bi şey anlatıyor şaşırdım kaldım :D

Takımı
Besiktas
işi penoma uzatma bence ong'larda çok güzel kasılıyor sakince mob sorunuda olmaz güzel pt'de ama karar senin

haklısın ama ongdada çok sıkıntı cekiyorum sağlam ptlere almıyolar adam gibi ong taxide yok cok yavas kesiyorlar [server mensa] parasal yönden sıkıntımda yoko yüzden penon demiştim ong la penon arasında çok fark olurmu olursada ne kadar olur onu merak ediyorum
sabah 9 dan beri 1 saat 2 saat boş durmustur saat gece 2 kastığı sp 12k :D sinirimi hoplattı biraz

Takımı
Fenerbahce
rtsa demiş ki:
haklısın ama ongdada çok sıkıntı cekiyorum sağlam ptlere almıyolar adam gibi ong taxide yok cok yavas kesiyorlar [server mensa] parasal yönden sıkıntımda yoko yüzden penon demiştim ong la penon arasında çok fark olurmu olursada ne kadar olur onu merak ediyorum
sabah 9 dan beri 1 saat 2 saat boş durmustur saat gece 2 kastığı sp 12k :D sinirimi hoplattı biraz
Bro`m öncelikle sen bence yeni bir account alıp yada aynı account'da farketmez. Yeni bir karakter oluştur ve bu karakteri constantinople/jangan ikisinden birinde hemen 7-8 level yap. Sonrada free ong taxilerine gir ve sp kasılsın. Hiç skillere verme hep 0 levelde kalsın. Yani demek istediğim bu ilk açtığın karakterin skillerine verdim penonda kassam vs. vs. uğraşmaman içindir :thumbsup: 30 level olduğundada dLv yaparsın.[Bota bırakırsın kendinden yüksek moobların önüne ve geçerken onu öldürürler.] Örnek ; Hotanda penonlara bota koy. Giderken zaten 46lLvlik mooblar onu daha kapının çıkışında öldürecektir :) Bu şekilde gidip dursun ve tekrar 15 levele düşür karakteri sonra yine git free ong gir :) Kolay gelsin. :coffee:

Yukarı Alt