SP FARM İÇİN YAPILMASI GEREKENLER SIRASIYLA..

1. Genelde çoğu kişi 25 levellerinde sp sıkıntısı çözer bunun çözümü sp farm..
2. Sp farm ı her karakter yapabilir ama okçular için çok kolay oluyor.Diğer karakterlerde yapmak inanamıyacağınız kadar sıkıcı ama zorunlu ..
3. Sp Farm için yapmak için(karakteriniz ne olursa olsun ama okçu olması kesinlikle daha iyi)kendi karakter level iniz ile Mastery level iniz arasındaki fark ı(Mastery i level skill lerinizden level i en fazla olan)artıracakınız..Tabi bunun sonucunda daha fazla sp kazanıyorsunuz ama bununla ters orantı olarak daha az exp alıyorsunuz yani daha zor level atlıyorsunuz sıkıcılığı da burda..Yani atıyorum bi yaratıktan normalde 100 exp ve 30 sp exp alıyorsanız sp farm da şöyle olur..

İKİ level farkda(bu fark dediğim gibi mastery level le kendi level iniz arasındaki fark):

Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 90 exp ve 40 sp exp alıyorsunuz

* ÜÇ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 80 exp ve 50 sp exp alıyorsunuz
* DÖRT level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 70 exp ve 60 sp exp alıyorsunuz
* BEŞ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 60 exp ve 70 sp exp alıyorsunuz
* ALTI level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 50 exp ve 80 sp exp alıyorsunuz
* YEDİ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 40 exp ve 90 sp exp alıyorsunuz
* SEKİZ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 30 exp ve 100 sp exp alıyorsunuz

* DOKUZ level farkda:Normalde 100 exp ve 30 sp exp alırken bu kez 20 exp ve 110 sp exp alıyorsunuz

Maximum dokuz level fark bırakabiliyorsunuz mastery level ile normal level iniz arasında..

Bunun sonucunda sp sıkıntısından kurtuluyoruz..

asi

rank8
bu farm ı adam 19 lv yapmıs 9800felan sp sı v ardı buner arkadası kasıyo du taxısıne gırmıstım... :D

Midbroke

Bilgiliyim
Alıntıdır yazısını koy birde altına :D ben 29 oldum 5862 sp ' m var bazı skillerim maxta yeter şimdilik bu bana :mrgreen:

baturalp64 demiş ki:
ya bidaha acık acık anlatırmısınız nasıl oluyor fasrk mark aklım ermedi benim :D
Arkadaşım mesela atıyorum sen 20 lvlsin bowcusun. Senin bow skillerin veya light cold fire vs. skillerin arasında en fazla 9 lvl fark olacak... Ne kadar fark olursa exp okadar az gelir sp okadar fazla gelir... :wink1: Farkı sp ihtiyacına göre ayarlarsın... Farm en yüksek mastery lvl için geçerlidir bunuda unutma :wink1: inşallah anlatabilmişimdir...

Çok Teşekkürler Aslında Çok Faydalı Bir Bilgi İnce Ayrıntılarla Bir Sürü Hesap Yaparak Güzel İşler Yapabilirim Sağol.

Yukarı Alt