BaTTeRST_

Bilgiliyim
herhangi bi sikili kendi lv linin 9-1 lv altına getiriosun ve kendinden 4lv düşük moob lar kesiosun
örneğin 40 lvsin heuskalı 35 çektin böle kasmaa başlıosun böle olunca sana ex daha az sp daha fazla gelio anlamadığın bi yer varmı detective

9 fark açma 10 yapim daha çok gelsin diye ugraşma aynı sp gelir =) farmda böle yapılmaz str charın varsa ıshade hashadelerde yap spotları manyak güzel kolcada ölüyolar azda damage veriyolar 43 e çek skilleri seti full blue yap günde 5.5k spden ayda 160k civarında kasarsın eger int charın varsa direk yetmiş ol sıfır fark tekkitap 70 te nachal yachallarda çek gapı 9 a günde 9 k sp ama sp tıcket+bot+petle böle ayda 270k sple çikarsın farmdan bi ay aynı yaratıgı kesmek zararlı degil yararlıdır unut? her gün aynı elementi yapıosun bunla müthiş para kazanılıyo işte =))

leadri demiş ki:
9 fark açma 10 yapim daha çok gelsin diye ugraşma aynı sp gelir =) farmda böle yapılmaz str charın varsa ıshade hashadelerde yap spotları manyak güzel kolcada ölüyolar azda damage veriyolar 43 e çek skilleri seti full blue yap günde 5.5k spden ayda 160k civarında kasarsın eger int charın varsa direk yetmiş ol sıfır fark tekkitap 70 te nachal yachallarda çek gapı 9 a günde 9 k sp ama sp tıcket+bot+petle böle ayda 270k sple çikarsın farmdan bi ay aynı yaratıgı kesmek zararlı degil yararlıdır unut? her gün aynı elementi yapıosun bunla müthiş para kazanılıyo işte =))
hacım nasıl yaw gunde 9 k sp ımkansıza yakın bışı ben farmı nıyalarda yapıyorum 24 saatte ortalama 3- 3,5 k skıll kasıyorum 9 k nasıl ya Embarassed Embarassed Embarassed gunde okadar sp kassam var ooooooo hmm hmm hmm yerim ben o splerin hepsını hmm hmm

_CaspeR_

Buralıyım
ü
aynen böle :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt