A

Anonymous

Guest
nazimtuna demiş ki:
peki bişey dicem elimde sos +3 bow var full str yim ama teke alamıyorum int olursammı teke alırım ve gold time ticketle 1 gün full kasarsam kaç sp olur?? cevap bekliyorum

Peki 45 leveller ne yapacak onlardamı bandit kalesinde kasacak :D onun yerine 44 lükde gidip yeowa(36 lvller) onlarda kassam olurmu :?!

hazırda sp kasıp sıkıntı çekmemek gerçekten güzel.Tşk arkadaşım bilgilerin için.
Yalnız zahmetli bi iş bu sp farm.O nedenle fazla skill açmadan direkt 80 olup farmıda orda yapmakta mantıklı.

Shooter demiş ki:
hazırda sp kasıp sıkıntı çekmemek gerçekten güzel.Tşk arkadaşım bilgilerin için.
Yalnız zahmetli bi iş bu sp farm.O nedenle fazla skill açmadan direkt 80 olup farmıda orda yapmakta mantıklı.
:P Oda doğru ama sen 80de farm yap millet 90 skilleriyle sana tek atsın :))) artık 400k sp lazım olcak max skilleri açmak için :mrgreen: herkese geçmiş olsun :D

silkroadhastası demiş ki:
SoRumA aCiLL CeVaP Pls !! 45 de yeni el yakma 47 de yeni skil açılacak
Tamam sakin yoktum 1 ay nette.Neyse cevap veriyorum 4-5 lvl düşük canavarlarda gap 9 kasarsan güzel kasarsın birde int charla tek atarsın 16+3 bowla diğer arkadaşa söylüyorum.Sp ticket + premiumla ben günde 35k sp kasıyordum.Artık yeni moda taxiler.Tavsiye olarak ticketı taxiye giderek kullanın.Ong taxiye gidin 80 nuker bayılın 1m.Kassın 3 saat 35k sp.Sonra elle yada botla aynı taktik. :twisted:

saol simdi ben skil sıfırlama görevi alıyımda 9 gap yapıyım :mrgreen: :mrgreen: gideyim ölüm kanyonuna orada kasıyım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (TABİKİDE BOTLA) :mrgreen: :mrgreen: ?!!!!!!.....

Beyler kaç tane skili accam cold ve fire ve pacheonu mu ilerletcem sadece yoksa fire ve pacheonda olur mu

Yukarı Alt