A

Anonymous

Guest
evet arkadaşlar benim şuan 30 lvl full int charım var ve şuan chara sp yetiremiyorum.bicheon 21 lvl de(çoğu skiller kaptıldı) light 30 ve fire 3,0 lvl de nukeler açık buffların hepsi 1 lvl de uplamadım açtığımla kaldı sadece grass walk speed 4 lvl de. buna rağmen şuan sadece 52 sp var.. ve farm yapmaya karar verdim. evet bana sp farmı en doğru en hızlı en iyi şekilde nasıl yapailirim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler..

bicheon u 21 klsn weya 22 yap orasını tam bilmiorum ama bandit kaLesine qit :lolmuch: bot warsa bota bırak Wink bicheon la wursun hep :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
qker7 demiş ki:
bicheon u 21 klsn weya 22 yap orasını tam bilmiorum ama bandit kaLesine qit :lolmuch: bot warsa bota bırak Wink bicheon la wursun hep :mrgreen:
bu kadar mı sadece? yaw eart thoistler azıcık sp veriyo banditler nasıl sp vercek bana? :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
ya yardım eden yok mu arkadaşlar. kimsenin bu konu hakkında i fikri yok mu Exclamation

ben bütün skillerimi 30a maxladım ve suan 35lwl im 1.5k sp var bu skillerdeki lwl ile senin lwlin arası fark ne kadar cok olursa o kadar sp kazanırsın Wink

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Evet katılıyorum yeni char aç bence de ya da 54 lvlı bekle penonlarda farma gir tüm skillerin 45 e maxlanmış olsun.üstünde en az 15 16 ek str ve int olsun.bununla beraber magic damagesi iyi olan bir +5 sword ve +5 kalkan"iyi br li" işini görür rahatlıkla.ve tabi ek hp yi unutmamak lazım

ya da yeni bir char açığ 16 lvl bandit farm öneririm.

sacmalamayin ne yeni chari :lol:

ilk basta kendinize bi hedef koyun.80 olabileceginize gercekten inaniyosaniz 0 gapla sadece fireyi yada artik neyse onu ilerletin gerisi kalsin bide weapon skilini de ilerletmek onemli sonra 79 olunca 9 gap yapin 70 deki pasifleri alin ben bole yapiyorum we cogu kiside 79 we 80 de farm yapar.

16 lvl dede yapabilirsiniz banditlerde ama bence 79 da farm yapmak 16 da yapmaktan daha iyi :lol: sosun dusme ihtimali cok yuksek 80 de farm yaparken ama 16 lvl de sosun dusse bile bi ise yaramaz :lol:

simdi snn soruna gelince eger farm yapmak cok istiyosan deggre baslarinda yeni gelen itemlerle yapman daha iyi olur mesela 32 lvl +5 yada 42 lvl +5 bi silah alirsan 9 gap yapip sp kasabilirsin zaten tek yolu bu farm istiyosan :lol: + itemleriiinin blueleri cok iyi olmali 4 int 4 str fln gibi balancen yuksek olmali

qker7 demiş ki:
adaam 30 lv ve sen bandıt kalesıne gıt dıon 7----16 arası gap bırakanlar oraya gıder genelde 30 lv adam oraya gıtse 100 tane kesse 1 sp gelmezzz

arkadasım sen hic birini dinleme beni ii dinle şimdi...

ilk olarak kendine 32 +3 veya +5 yada sos felan ii bir silah al
sonra skillerine hic elleme,
lv 35 e kadar hic skill basma,
lv 36 olduğunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 31 e cek,
lv 37 oldugunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 32 e cek,
lv 38 oldugunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 33 e cek,
...
...
...
bu işleme 5 gap la sp farm yapma denir lv 45 e kadar bunu yapabiilirsen o sp dana 55 e kadar yeter...

llok demiş ki:
arkadasım sen hic birini dinleme beni ii dinle şimdi...

ilk olarak kendine 32 +3 veya +5 yada sos felan ii bir silah al
sonra skillerine hic elleme,
lv 35 e kadar hic skill basma,
lv 36 olduğunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 31 e cek,
lv 37 oldugunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 32 e cek,
lv 38 oldugunda butun (lightning, fire, cold) skillerini 33 e cek,
...
...
...
bu işleme 5 gap la sp farm yapma denir lv 45 e kadar bunu yapabiilirsen o sp dana 55 e kadar yeter...

bu anlatımın üstüne söz olmaz zaten; eline sağlık

Yukarı Alt