• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç Tarihi
A

Anonymous

Guest
yeni serverda yeni bir char acaçağım. bunu 5/1 hybrid sword yapmayı düşünüyorum. çok sp isteyen bir char olduğundan sp farm için iki seçeneğim war ; 1) bandit kalesinde 9 farkla sos bowla sincapla 200k sp kasmak 2) 1 lvldan başlayıp pre+sp ticket+sincap la birlikte 1 yada 2 farkla 80 e kasmak ... sizce hangisi mantıklı..???

BaTTeRST_

Bilgiliyim
sp farmı 80 lv de yapaaksın 80 olcan mastery 71 çekicen 9 gab kasıcan Cool
ama 80 nerde ben nerde diosan çok zaman alır diosan
bandit kalesi derim Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mantığı yok bunun tek cevabı var.

lvl 80e kadar gap 0 kasacaksın sonra 1 ayda full farmed yapacaksın bir bir daha iki capişşş extraokk

her zaman yüksek levelerde sp kasmak mantıklı olacaktır 80 lvle kadar 0 gap sonra 9 gap yap hayrını gör kahvekeyfi

A

Anonymous

Guest
e diosunuz 80 e kadar farmsız kas die.. skiller ii olmadıı için hem kasmak hemde pvpde üstünlk sağlamak zor olmazmı??

ben 0 gapla 80 lvl kasıp sonra 9 gap yapıp farm yaptım ama yenı serverda lvl 72 73 oldugum zaman farma gırıcem cold 68 light 72 fire 72 pacheon 72 max yapıp sonra skıller max olucak sekılde 80 e kasıcam (fire pacheon 80 olcak) neden dersen 9 gapda adamın o kadar ezık oluyorkı 75 lvl adamı keserken bıle zorlanıyorsun ınsan chardan soguyo

aynen katılıyorum bence baştan sp farm yapmazk lazım bandit kaslesinde :lol: biraz bandit kusarsınız ama değer :lol:D

yeni server da bandit kalesinde zor sp kasarsin hadi eski server olsa bom bos olur rahat rahat kasarsin
ayrica bi an once lvl atlamaya bak cunku yeni acilan serverda hemen hemen herkes birbirine yakin lvl de oluyo herkes ayni yaratiklarda kasmaya calisiyo kesecek moob bulamiyon sonra
bence yapabilirsen server in ilk 80 lerinden ol taklamakan bom bos rahat rahat exp de kasarsin sp de

Yukarı Alt