Kendi charıma sp farm yapıyorm diğer charımla saolsun arkadşalar loaderi buldme extraloobda şimdi arkadşalar bişey sormak istiyorm ben str olmak istemirom özellklede two handed fln ancak full time 52 den sonra botla kasıcağım düşünlürse sizce charımın buildi ne olmalı
Cleric
Warlock
Wizard
şuan 40k sp oldu farmımın 1. haftasında bugün sp ticket aldım yaklaşk 100-150k sp kasıcam ama str buildlerini söylemyin dha hiç bi stat pointi vermedim ama
-Resim Silinmiş.
Ben Dampyre nin hazırladığı warlock rehberi oldkça kendine çekti beni ama bilmiyorm :lol:
Botla kasılabilcek en UYGUN İNT CHARI ARIOYRM DESEM YERİDİR :lol: ve pek warlock olmadığı için kendine çekior beni ve arkadaşlar. arkadaşım bana botun warlockta bazı skilleri vurmadığını söyledi buda doğrumu ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
EU charna hangi statları verdin lvl geçtikçe??

STR'mi yoksa INT'e mi verdin. 52 lvl'den sonra niye bota koyuyosun onu anlayamadım,daha önceden de botla kasabilirsin...
Açık ifadelerle anlatabilirsen yardımcı olurum sanırmım.

o itemlerin bonusları yüzünden öyle hiçbirşeye vermedim 1lwl den beri str int duruoyr ayrıca 52 den sorna dememin nedeni diğer 66 charımla powerlevel le kasarım 52 e kdr en az

Eğer int olacağım dersen

Wizard/Cleric tavsiyemdir.
Cleric açarak L.armor giyebilirsin.Böylece phy defansın bi nebze artar.Lvl'ta Recovery division açılır. kendine durmadan HP basabilirsin Wizard ile kasarken. Phy ve Mag. defans da basarsın kendine.(Tabi kendin kasarken)

Str olacağım diyorsan

-Warrior/Warlock(Benim tercihim bu yönde)
-Warrior/Rogue
-Rogue/Bard
-Rogue/Cleric açabilirsin.

Ben şu an Warrior/Warlock kasıyorum.EU charlara arasında en iyi 2. PVP charıdır.

str se tek tercih bence waririor/rouge dur

intsen olaylar deisir

bu charla asil olan charini buffalamak pvplerde dier charina cook buyuk +lar kaznadirmak istiosan secimin cleric/bard olmalidir

rahat kasmak icin wizard i ve bard i secmen lazim bardin sebebi speed ve noise(agresif mosnterlarin siz atack yapamdan size saldirmasini engeller yani dier int charrekterler eoranla cok daha hizli kasarsin

dier bi secenekse cleric wizarddir ama bu yapilandirma bota birakmak iicn raht diildir ama elle kasarken cok rht olursun cunku durmadna keendine heal basabilirisn healin cooldown ı yoktur

warlock bence bos chardir hic oenrmiorum bile

ben su an rouge kasiorum 54 lvllim inv olup adamin arkasindna cikiorum dager la stunu koyup bleed veren skili koyuoorum artindan elime 2hs alip yatrip ileri it ve comboyu gomdummmu adam ban vuramadan direk gdio bazen 2hs bayinc axe le daliorum axe in bi skili hem stun hem bleed wrio sonra 3. skili %50 sansla stunluo zaten comboyu gomunce oluo direk str wariror/rouge u oneriim

Yukarı Alt