müthiş bi hız nası kastın bilmiyorum :D ilk ss'De char 99 10.günde 101 olmuş o nası ?

exotic demiş ki:
müthiş bi hız nası kastın bilmiyorum :D ilk ss'De char 99 10.günde 101 olmuş o nası ?
102 lere geçtik bro ben bi ara 99 charla(TurkSoldiers) kasmayı bıraktım wingde yatıordu dier 105 charımla kasıordum onunla kasarkende o charı kastım karışık biraz ama öle işte :headbang:

AngeLicMoon demiş ki:
Hacı yenilerini Bekliyoruz haa :D
yoruldum artık hem hzlı kasmıorm item ayarlıorm :D item ayarlamadan 101 olmam :nod: nova seti bi hazırlayım da gerisi gelir summer1:

bilmiyorum senin için önemli mi ama birde 95 lv olmuşsun hangi skilleri açtın neler kapalı onların bi resmini koyarsan warrior cleric ve buna benzer yapılandırma yapanlar için bi öncü olursun. yaklaşık 800 k sp harcamışsın. bende farm yapıyorum şuan daha 1.1 oldu ama gidiyo bakalım. yani skilleri görürsek belki daha yardımcı olabilirsin.

compassionate demiş ki:
bilmiyorum senin için önemli mi ama birde 95 lv olmuşsun hangi skilleri açtın neler kapalı onların bi resmini koyarsan warrior cleric ve buna benzer yapılandırma yapanlar için bi öncü olursun. yaklaşık 800 k sp harcamışsın. bende farm yapıyorum şuan daha 1.1 oldu ama gidiyo bakalım. yani skilleri görürsek belki daha yardımcı olabilirsin.
Akşam Ekleyecegim Bro Verdigin Fikir İçin SağoL :muck:

Yukarı Alt