1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Sözlerimin arkasındayım"


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  "Sözlerimin arkasındayım"
  Kayseri yenilgisinin ardından Demirören ile Denizli'yi istifaya davet eden asbaşkan Levent Erdoğan, 'Kimseyi direkt olarak hedef almadım. Ama bir yönetici olarak da susamazdım' dedi.

  [​IMG]

  Kayserispor yenilgisi sonrasında, “6 maçta kaybedilen 12 puanın hesabını Yıldırım Demirören de, Mustafa Denizli de vermeli ve istifa etmeliler” diyen asbaşkan Levent Erdoğan, “Sessiz durup, her şeye oldu, bitti demek doğru olmazdı. Yanlış giden bir şey varsa buna ses çıkarmak benim vazifemdir. Kimseyi direkt olarak hedef almadım, ama sözlerimin de arkasındayım” görüşünü dile getirdi. “Mustafa Denizli’nin de belirttiği gibi bir şeyler ters gidiyor. Ben de bir yönetici olarak, buna karşı tepki göstermek zorundaydım. Bunları zaten yönetim kurulunda ifade ettim. Ancak kamuoyuyla da paylaşmam gerekiyordu” ifadesini kullanan Erdoğan, şöyle devam etti:

  ‘Bu gidişat durmalı’

  “Ben şu ya da bu kişi istifa etsin demedim. Açıklamamı tam olarak yansıtmadılar. Bana istifa edecek misiniz, diye sorduklarında, “Benden önce başkan ve Denizli’nin istifa etmesi gerekir, ondan sonra biz istifayı düşünürüz’ dedim. Bu konuda taraftar da arkamda olduğunu söyledi. Maçı, Marmaris Kartalları ile birlikte Marmaris’te izliyordum. Herkes çok heyecanlıydı. Ben de bir yerde taraftarım. Onların hissettiklerini hissediyorum. O gece herkes gibi çok üzüldüm. Ben de pırıl pırıl Beşiktaşlılar’ın içerisinde bir yönetici sıfatıyla maçı izlerken, alınan sonuca tepki duydum. Ben bu gidişatın durdurulması adına o gece açıklama yaptım. Hâlâ da o sözlerin arkasındayım.”​
   
 2. Relax

  Relax nowayout

  Kayıt:
  15 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.220
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  saolasın bilgi için..
   
 3. Wax Whine

  Wax Whine Psikolog

  Kayıt:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  17.587
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Taksim/İST.
  Baba 1 galibiyetimiz var ya bu kadar haftada ? Bu ne demek oluyor ? Cidden birşeylerin değişmesi gerekli takımda