1- Elbiselerinizi gelişi güzel etrafa atmanız sizin arkadaş canlısı olduğunuzu ve kimseye itibar etmediğinizi belirtiyormuş.

2- Çok düzgünce elbiseleri katlayıp koymanız sizin ciddi sakin rutin işleri yapmayı sevdiğinizi hayatın problemlerini çözmeyi düşünerek hayatınızı geçirdiğinizi belirtiyormuş. aslında çekingen karar verirken çok düşünen mükemmel bir kişilik arayışında olduğunuzu belirtiyormuş.

3- Önce üstünüzü aradan en az 10 dakika sonra pantolonunuzu çıkarmanız ise kendinden emin zeki derin düşünen soru sormasını seven her şeyde mana arayan kendinize zaman ayıran bir insan tipiymişsiniz.

4- Çok hızlı soyunuyorsanız başkalarından beklentisi olan kendi ihtiyaçlarınız için gelecekten şüpheli kendiniz stres de hisseden kafanızda büyük beklentileri olan bir insan tipiymişsiniz.

5- Eğer elbiseleriniz çıkarmadan önce yüzük saat ... gibi şeyleri önce çıkarıyorsanız sıcak hassas düşünceli başkalarına akıl veren romantik başkalarına yardım etmeyi seven yalan söylemeyen dünyanızı en iyi şekilde düzene koymak isteyen bir karakteriniz varmış.

6- Düzgün bir şekilde soyunmayan ve her gün değişik bir şekilde soyunuyorsanız şüpheci faaliyetleri gözlemekten zevk alan maceracı riski seven hayatı değişik şekilde yaşamayı seven bir karakteriniz varmış

bence bunlar tamamen sacmalik soyunma tarzina gore insanin nasil biri oldugu bellimi olurmus

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5- Eğer elbiseleriniz çıkarmadan önce yüzük saat ... gibi şeyleri önce çıkarıyorsanız sıcak hassas düşünceli başkalarına akıl veren romantik başkalarına yardım etmeyi seven yalan söylemeyen dünyanızı en iyi şekilde düzene koymak isteyen bir karakteriniz varmış.

ahahaha aynı ben canım Cool

@ exc123,

o nasıl imza gözümüze soksaydın ronin :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
evde kız varsa 7
(direk çıkar ve dal :lolmuch: :lolmuch: )

tek başımaysam 8
(ala ala sanane nası çıkarıosam )

7nciyi ekleseydin ya ;

7 - Evde kız varken soyunuyosanız tam bir abazasınız demektir. hmm
Ben üstümle başımla valla hiç uğraşamam soyun fln. :lolmuch:
UZHUAHUUHAAZHU

Yukarı Alt