Evet arkadaşlar, eğer üzerinizde sun +7 vb. değerli itmeler varsa bu yöntemi uygulamanızı öneririm ama tercih size kalmış. Hemen anlatmaya başlıyayım, 4 tane 1 level çar açıyorsunuz ve bir guild kuruyorsunuz. Tam olarak hatırlmayorum guild storage kaç levelde açılıyordu ama işte guildi o kadar levele getirip storage yi açıyorsunuz(guild kasa). Sadece ama sadece açtığınız 1 level çarları bu guilde alıyorsunuz. Yalnız dikkat edin başkası olamayacak guildte. Bu açtığınız çarlara sadece ama sadece storage yetkisi veriyorsunuz. Bundan sonra oyundan çıkarken itemleriniz bu 1 lw çarlardan birine aktarıp guild kasasına koyuyorsunuz itemlerinizi çalacak kişinin sizin 1 lw çarınıza giripte ordanda guildinizin storagesine gidecek kadar ileri görüşlü olma olasılığı olmadığından soyulma riskiniz %80 %90 oranında azalır.

Absence

Güzel yöntemmiş aslında
yanlız başlığı Soyulma olayına çözüm gibi bişey yazarsan daha iyi olur boyle anlatım bozukluğu oluyor

kotakot demiş ki:
Güzel yöntemmiş aslında
yanlız başlığı Soyulma olayına çözüm gibi bişey yazarsan daha iyi olur boyle anlatım bozukluğu oluyor
Haklı olduğunu düşünrek öyle yaptım çok teşekkürlerç :D

Bunun neresi mantıklı şimdi saturnde 2 çarım vardı ikiside gitti adam guild strogede ve stal çarımda itemler vardı ne varsa hepsini toplamış size tek tavsiyem her login olduğunuzda şifrenizi değiştirin adam 2. kez de soydu aynı çarları denemediğim yol kalmadı her gün şifreyi değiştiriyorum şu anda sorun yok gibi inş. olmaz

Yukarı Alt