1. Reklam


    1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

"Söyleyecek sözümüz yok"


  1. addIcFb

    addIcFb Aileden

    Kayıt:
    22 Eylül 2007
    Mesajlar:
    5.371
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şehir:
    Okul
    Bahane olarak görmemelerine karşın, özellikle savunmada birkaç oyuncularının yokluğunu son maçlarda çok ciddi derecede hissetmeye başladıklarını belirten Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Evsel Yılmaz, Ankaraspor maçıyla ilgili olarak, ''Söyleyecek sözümüz yok, gerçekten çok üzgünüz" dedi.

    evselyilmaz01.jpg

    Ankaraspor karşısında, özellikle ilk yarıda kötü bir oyun sergilediklerini dile getiren Yılmaz, teknik direktör Samet Aybaba'nın, devre arasında futbolculara, ''Biz bu maçı almak zorundayız. Bu maçı alırsak ligdeki yerimizi ve konumumuzu belirleyeceğiz. Sizler iyi futbolcularsınız. Çıkıp bu maçı alın'' şeklinde konuştuğunu, futbolcuların bunun üzerine ikinci yarıya daha hırslı çıktığını anlattı.

    Yılmaz, futbolcuların, ikinci yarıda hırslı oynamalarına karşın teknik heyetin kafasındaki oyun düzenini yansıtma konusunda sıkıntı yaşadığını anlatarak, ''Bir defans hatası yüzünden golü yedik ve devre arasında soyunma odasına 1-0 yenik girdik. Bu arada, bu sezon ilk kez bir maçı gol atmadan bitirdik. Söyleyecek sözümüz yok, gerçekten çok üzgünüz. Takımın en kısa sürede toparlanacağına inanıyoruz'' diye konuştu.

    ''Futbolculara ceza vermeyi düşünüyor musunuz'' yönündeki soruya ise Yılmaz, ''Futbolcular zaten prim almayarak ceza almış oluyorlar. Kaldı ki, biz futbolcuların yenilgilerden sonra çok üzüldüğünü gözlemliyoruz. Ceza yönteminin de faydalı olacağını düşünmüyoruz'' yanıtını verdi.