Mopneet

Yazıklar olsun demek dışında hiçbir şey yapamıyorum. :coffee: 100Lv getirdiniz, eu map getirdiniz, Snow Shield bile getirdiniz ama şu kahrolası, en dandik serverda bile olmayan lagı yok edemediniz. Gene çıkıp onların internetinden kaynaklanıyor falan diyecekler olacak fakat eğer senin internetin buysa senin kuracağın serverdan kimseye hayır gelemz, ne diye milleti heveslendiriyorsun? Bu lag gitmediği sürece SunWorld'e 120Lv gelsede oynamayacağıma yemin bile ederim. Bu raddeye getirdiler ya işi, helal olsun. İyi forumlar..

Saygılarımla..

Haklısın Oğulcan artık Anca gece ve sabahları lag yok bize sonra yine aynı tas aynı hamam bugün oyuna girip milleti peşiden koşturacağına gidip 2-3 mob kesip lag durumuna baksaydı :roll:

bnde lag 0 bazı kişilerde var oyuna atmayın hemen suçu bnde ne skil lagı var nede başka bişey gayet iyi..

Server'ın Yeri Değişirse aslındd daha güzel olucak hatta şuanki durum ile Server kapasitesini düşürürlerse isrodaki gbi bir oyun oynama şansımız olacağını düşünüyorum

Mopneet

HollyToBack demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Normalde 5 saniye sonra basardı artık 1-2 saniye sonra buldunuzda bunuyonuz bence. :roll:
Ben oyuna yeni basladım.. o yüzden sordum yoksa oyun gayet güzel ama skill lagı bi tek bende mi var fln die düşündüm
Skill lagı herkeste var. =(

Bu oyunun kurucusu buradamı ? Sizi Duyuyormu ? neden isyan ediyorsunuz :S

İsyan Etmek İçin Duymasına Gerek yok . Mesela İsroda Premium Yok Denedin 3-4 Saat Giremedin . İsyan Etmezmisin :D Ama Kurucu Seni Duyarmı .

Checkten Sonra Düzeldi Bende

Yukarı Alt