Takımı
Besiktas
Söylemezsem çatlarım; Felaket sroya başlama isteği var içimde ama char yok ve kasmak çok üşendirici geliyor.Oyuna para dökemem yüksek level arkadaşlarımın hepsi charlarını sattı kalakaldım öylece. daral:

Söylemessem çatlarım:Dedemler SBS den 400 aldığımı sanıyor halbuki 330 xD
ve 400 aldığımı sandıkları halde bana kızıyor
Söylemessem Çatlarım:Küçükken komşu kızını Merdiven altına fırlatmıştım
annesi düşmüş biliyor ^^
Söylemessem Çatlarım:Köye gittiğimde benim topu bayırdan aşşağı atmışlardı bizim değil diye eve gitmişlerdi
beni bırakmışlardı o çocuğun 4 yaşındaki yeğeninie aldırdım ama hala benim saf saf gidip alığımı sanıyorlar...
Söylemessem Çatlarım:o kadar çok söylencek çok şey varki ama şu lanet proje+perf. ödevi engel oluyor...

Söylemezsem çatlarım : Küçükken merdiven altına saklanmıştım.Fre3 dahil herkes beni 2-3 saat aradı.Tüm semt didik didik edildi sonunda Fre3 yorgun eve gelirken hapşırdım. Ve sobe :lol:

DaRKWaTcH demiş ki:
Söylemezsem çatlarım : Küçükken merdiven altına saklanmıştım.Fre3 dahil herkes beni 2-3 saat aradı.Tüm semt didik didik edildi sonunda Fre3 yorgun eve gelirken hapşırdım. Ve sobe :lol:
adamın canı sıkılır orda be :D :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Söylemezsem çatlarım ; Alt komşu kızıyla sevişmekten bıktık ama hala devam ediyoruz ne zaman bize gelse :P O değil annesiyle annemde bak ne güzel anlaşıyorlar diye biliyorlar, abisi de askerde Allah 'tan :lol:

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Söylemezsem çatlarım ; Alt komşu kızıyla sevişmekten bıktık ama hala devam ediyoruz ne zaman bize gelse :P O değil annesiyle annemde bak ne güzel anlaşıyorlar diye biliyorlar, abisi de askerde Allah 'tan :lol:
Ahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: yarıldım Sertaç abi buna yaa itiraf dediğin budur agaa :twisted: :twisted:

Söylemessem çatlarım:Bi keresinde yan sınıfın kızlarının topu düşmüştü yardım ediyim diye attım sınıfın erkekleri bana yiğitlendi 3 kişiydiler dövdüm hoca geldi beni suçladı
Söylemessem çatlarım: 5. sınıfa giderken 7. sınıfı dövmüştüm bide o beni dövdü diye hocaya dövdürtmüştüm xD

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SubZeroCeko demiş ki:
Söylemessem çatlarım: 5. sınıfa giderken 7. sınıfı dövmüştüm bide o beni dövdü diye hocaya dövdürtmüştüm xD
Ahahah bak bu iyiymiş işte :mrgreen: :dance:

Sölemezsem Çatlarım : Ailem matematikten 50 üstü alamazsan bilgisayar ve pek çok şey gidicek dedi ama ben 10 aldım :( anneme açıklanmadı diyorum.

Yukarı Alt