• Konuyu başlatan bozkurt32
  • Başlangıç Tarihi
B

bozkurt32

Guest
Arkadaşlar item drop ratesini server.cfg den ayarladık diyelim. Sonradan ayarladığımız SoX rate buna bağlı mı yoksa bağımsız mı? Ben drop rateyi "61200" yaptım. SoX ratenin 1-2 saatte yani bir düşmesini 500-1000 mob kesince düşmesini istiyorum nasıl yapmalıyım?

Takımı
Seçiniz...
Sox rateyi DropRareEquipmen mi ne öyle bi tablo var ordan ayarlıyorsun. (Elle ayarlamak istersen.)
Sox rate query var onunlada normal ayarlarsın. 1-2 saatte şu kadar düşsün diye bi ayarlama yok, test edip deneyeceksin bunu.

B

bozkurt32

Guest
O tabloda biraz karışık sayılar var. Hangi Dg'nin ayarını nasıl yapacağım?

Satırlar yartık levelleri. Stunlar yani probgruplar sos moon sun ayarları. Elle ayarlarsan daha iyi olur. 10 tane satır değiştiriyosun çok zor değil.

Takımı
Seçiniz...
O sayı olabilir. 216 2x oluyor. Bunu 100 yapabilirsin. Yada 50 yaparsan rate zorlaşır. 1k mob'da düşsün diyorsan leveline göre 500 yap dene.

AmIMad

Bakalım be.
Sox Rate Okadar Basit degil O Kodlarla Oyarsan Sr_gameserverin run time hatası verme şanşı yüksek

B

bozkurt32

Guest
Sox rate düşmemesinin sebebi ne olabilir? Server cfgdeki item drobunu artırdım, sox rateyi artırdım, zoe mod kodu 500 olarak deniyorum bottan girip bir tane düşmüyor.

B

bozkurt32

Guest
"ZOE" gm kodu ile deneyince olmuyor. Aynı sorunu yaşayacak olanlara şimdiden duyrulur. Bota salıp öyle deneyeceksiniz. Konu kilitlenebilir.

Yukarı Alt