Takımı
Galatasaray
~ SOX Item Düşürme ~

SOX (SOS,SOM,SOSUN) item düşürmek tamamen şans işidir.Ne kadar Silk satın aldığınız ile herhangi bir alakası yoktur.

İşte Birkaç İpucu

Kırmızı yaratıklar item düşürme bakımından zayıftır.Ama oldukça iyi EXP verirler. Bu tarz yaratıklardan SOX düşürme şansınız çok azdır.

- Resim Silinmiş.

Turuncu yaratıklar kırmızı yaratıklardan biraz daha az EXP verirler.Böyle yaratıklardan SOX düşürme ihtimaliniz kırmızı yaratıklardan daha yüksektir.

- Resim Silinmiş.

Gri yaratıklar normal bir item düşürme oranına sahip olmakla birlikte yeterli EXP verirler. SOX item düşürme şansınız yine aynı ölçüde az olacaktır.

- Resim Silinmiş.

Yeşil yaratıklardan SOX item düşürme şansınız oldukça yüksektir ancak az EXP alırsınız.

- Resim Silinmiş.

Birde mavi yaratıklar vardır.Bu yaratıklardan size çok çok az EXP gelir, SOX item düşürme olasılığınız da çok azdır.Bu tarz yaratıklardan kesmenizi tavsiye etmeyiz.

- Resim Silinmiş.

Bu yaratıkların champion, party, giant ve elite olan monsterlarınden SOX item düşürme olasılığınız normallerinden daha fazladır.
Eğer yüksek item düşürme oranına sahip yaratıklar keserseniz SOX item bulma oranınızda artacaktır.

En Çok Drop Oldukları Yerler

Special Thx To ; Melik

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok iş ypar bu topic çok, teşekkürler canımcım hemen sabitledim :muck:

Oraların kırmızı turuncu gözükmesinin nedeni senin levelinden yüksek veya düşük olmasıyla alakalı ^^ sox düşürmekle alakalı degil.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Oraların kırmızı turuncu gözükmesinin nedeni senin levelinden yüksek veya düşük olmasıyla alakalı ^^ sox düşürmekle alakalı degil.
Bizzat joymax.com'dan yapılan açıklamada bu şekildeydi :thumbsup:

Topic harika bro :kalp: :beer: :muck:

Takımı
Galatasaray
Trezeguet demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:

teşekkür ederim bro o senin harikalığın :P :muck: :kalp:

Nina Ricci demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:

teşekkür ederim bro o senin harikalığın :P :muck: :kalp:
Nick'inin üzeri hafif yeşeriyormu yoksa banamı öyle geliyor :P :sfff: :twisted:

Takımı
Galatasaray
banada hafif bir yeşil göründü gibi ama bakıcaz artık :P :twisted: :muck:

Oraya Jupiter temple yi de ekle.Ordan 3 defa sos düşürdüm.Bi tanede arkadaş düşürdü

Nina Ricci demiş ki:
~ SOX Item Düşürme ~

SOX (SOS,SOM,SOSUN) item düşürmek tamamen şans işidir.Ne kadar Silk satın aldığınız ile herhangi bir alakası yoktur.

tamamen şans işi değil KUWAiT lilerle aynı serverda oynadım 1 lwl dan ıtıbaren kastım adamların unıonundaydım adamlar silk almaktan baska bısı bılmıyorlardı kasarken damage scroll basıp kasıyorlardı 1000lik hp potion vs vs yanı 1 ayda cok rahat 1kk silk harcıyorlardı we finale geldigimizde (tabi o zamanlar max 80 di)adamların artk sp farmı bıtmıs we setlerini hazırlıyorlardı (sun set)her birine mutlaka 1-2 sun dusmustu (nasıl şans işi ise) herneyse nicki KUWAIT olan adama 5 gun içinde 3 sun ıtem dustu bu da şans işimi ... kendım fazla silk almazdım 1-80'e kadar kastım 1 tane bile sun dusmemişti (sunu bırak sos dusmedı :cry: )

çok iyi topic ama biraz daha estetik yapabilirsin

örneğin resimlerin kenarlarını kes yani çeyrek halka gibi xD

Yine anlatamadım derdimi xD

Yukarı Alt