Eskide Vardı Simdi buldum ve Koyuyorum
ENGLISH

SoX items drop from pure luck.
It does not matter how much silk you purchased.

It is quite simple actually,
Red monsters have decrease in drop rate, give higher EXP. This will lower your chance to get any item let alone a SoX item.
White monsters have a moderate drop rate, give decent EXP. Slight chance to get SoX.
Green monsters give you higher drop rate, lower EXP. If you have an increase in drop rate, you have a higher chance of finding SoX item.

morningdew
- Joymax Moderation Team

TÜRKÇE
SOX item düşürmek tamamiyle şans işidir.
Ne kadar Silk satın aldığınız ile herhangi bir alakası yoktur.

Aslında oldukça basit;
Kırmızı yaratıklar item düşürme bakımından zayıftır ama oldukça iyi EXP verirler. Bu tarz yaratıklardan SOX düşürme şansınız çok azdır.
Gri (Burda white demiş ama white yaratık yok en yakını gri var) yaratıklar normal bir item düşürme oranına sahip olmakla birlikte yeterli EXP verirler. SOX item düşürme şansınız yine aynı ölçüde az olacaktır.
Yeşil yaratıklardan item düşürme şansınız oldukça yüksektir ancak az EXP alırsınız. Eğer yüksek item düşürme oranına sahip yaratıklar keserseniz SOX item bulma oranınızda artacaktır.

NOT:Konunun ilerleyen kısımlarında Mavi yaratıkların hiçbirşey düşürmediğini eğer düşürseydi Bandit Den kalesinin birsürü 80 lvl eleman tarafından LV 16 SOSUN bow bulmak için işgal edileceği de belirtilmiş.

Lv1 sosun bow ile Lv1de WaterGhost kesmeye gittm.

kestigm 2. waterghostta Lv1 Som ayakkabı düştü :lol:

kırmızı canavardn som düştü acaba yeşil kessem sosun+11 düşermydi hehehe

sallıyor bahanesı bu...
en az bı 500-1000 sılk alan bır cok kısı duzenlı kasarsa kesın soX dusuyor...
bunlar bunun ustunu kapatmak ıcın yazmıslar bunu... Mad
gunlerce kastım yesıl yaratıklarda ıstemesem bıle zaten lagdan orda kasmak mecburıyetınde kalıyordum...
67 lvlden neredeyse 70 lvl e kadar aynı yerde kastım xD...
ama yok bı tane cık sos bıle xD

tamamen sans isi yada uyelik alırken o chara gecılen random bı torpilde olabilir.4 tane charım var.1 tanesine 1 kere dustu dusuk lvldeyken bılmıodum ucuza verdım hemen aldılar:D bida da dusmedi.en son actıgım charda 32 ye kadar 3 sos 1 som dusurdu.

yav varya sans mıdır bılmem 36 lvl deyken bı kere star buldum okadar 73 lvl olduk sos hayal bıle demıyorum artık barı adam gıbı ıtem dusse oda yeter Evil or Very Mad

valla ben 80 oldugum günden beri niya hunterlerda kasıorum (yani yaklaşık 5 aydır )bana yem yeşil görünüolar ama sosun falan düsüremedim daha ... silk dersen su ana kadar en az 1500-2000 silk almısımdır.. yani şans işi kimisinede 62 lvlde 64 lvl sosun düsüo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

BEn 53 lvldan 59a kadar penonlarda kastım ve 4 sos düşürdüm bu süre zarfında :)
1 LvLdan 53 LvLa kadar ise sadece 2 sos düşmüştü :lolmuch:

bana 2 sos düştü biri kolluk biri omuzluk ikiside bir işe yaramadı yani

merak ettim soruyom sosun(sun)'nun kutusu farklımı yoksa sosun kutusuyla aynımı (kesin aynıdır Razz )

HAKAN0 demiş ki:
bana 2 sos düştü biri kolluk biri omuzluk ikiside bir işe yaramadı yani

merak ettim soruyom sosun(sun)'nun kutusu farklımı yoksa sosun kutusuyla aynımı (kesin aynıdır Razz )
aynı :mrgreen:

bizede dussede bizde gorsek su sunun kutusunu :lol: 79 lvl im 9 gap war farm daym yani we yesil yaratik kesmeme ramen haaaaaaaaaaaaaaaaala sun dusmuo insanda sans olmasi lasm sans oda bizde yok Crying or Very sad

HAKAN0 demiş ki:
benim arkadaşa paraya kıyıp bot alıp kurup yatmış ertesi sabah bi bakmış kasada 65(di galib tmm bilmoyom)lwl som glave
64 lwl som glavie :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
ParduS_ demiş ki:
sallıyor bahanesı bu...
en az bı 500-1000 sılk alan bır cok kısı duzenlı kasarsa kesın soX dusuyor...
bunlar bunun ustunu kapatmak ıcın yazmıslar bunu... Mad
gunlerce kastım yesıl yaratıklarda ıstemesem bıle zaten lagdan orda kasmak mecburıyetınde kalıyordum...
67 lvlden neredeyse 70 lvl e kadar aynı yerde kastım xD...
ama yok bı tane cık sos bıle xD
Ben 800 Silk aldım toplam bi kere bile sos düşmedi yaw.

Yukarı Alt