South park sitesindeki haberler bölümünde var siteye saldırı olmuş olabilir,sp şuan kadar hiçbir şeyden çekinmeden yapımlarına devam ettiler, herhangi birşeyden çekinmediler şuana kadar, bütün röportajlarını izledim ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ErcanDinsel demiş ki:
South park sitesindeki haberler bölümünde var siteye saldırı olmuş olabilir,sp şuan kadar hiçbir şeyden çekinmeden yapımlarına devam ettiler, herhangi birşeyden çekinmediler şuana kadar, bütün röportajlarını izledim ^^
Bir saldırı aylar boyunca kalır mı hacım :mrgreen:

http://www.southparkstudios.com/episodes/267118/?xrs=

burada bölümlerine girmeye çalıştığında video'da uzun bir sarı yazı çıkıyordu. Yazının özetinde comedy central'in çok fazla bip sesi eklediği gerekçesiyle yayınlarını durduklarını yazıyordu.

O bip sesini comedy central ekledi lanet olsun onlara south park yayını durdurmuş olabilir ama biz yayınlamıyoruz diyen comedy central olamaz ^^

Ps: Benim elimdeki sezonlar onların sayfalarındakilerden daha kalitelidir her iddasına varım. (H) :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Comedy central zaten yayınlamayız demiyor , comedy central bip seslerini ekliyor bunun üzerine south park kızıyor bune lan her yeri biplemişsiniz diyerekten ve yayını comedy central'la anlaşana kadar durduruyorlar.Şimdi bir kaç yerden okuduğuma göre comedy central geri adım atıp bip seslerini kaldırıp yayınlanmasına izin vermiş.Bunu stratejik olarak müslümanların tepkisi geçsin yayınlarız geyiği olarak yorumladım ben.

ps : adamlar hd olarak yayınlıyorlar ve alt yazıda yayınlamıyorlar.Sizin sayfadakilerin yarısı altyazı yarısı görüntü , büyütüncede iyicene mafoluyor :) Cartman bile gözükmüyor sizde :D

Orası forum gel bize kocaeli korfez, blueray sezonları facebookdan yayınlamak mümkün olmaz. :D

Yukarı Alt