Ercan arkadaşım Sp Tr ile ilgili bi konu acmıştı fakat gündeme tekrar ben getiriyim dedim bende extraloob.com ' un eskilerindenim tanıyanlar vardır belki içinizde Facebook taki Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli South Park paylaşımlarını yapıyoruz ve yapmayada gayret ediyoruz extraloob ailesi olarak sizleride aramızda görmek istiyoruz hepinize iyi forumlar .
- Resim Silinmiş.
http://www.facebook.com/southparkturkiye

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
elinize sağlık south park izlemek istediğimde oraya giriyorum da bazı sezonlar eksik onlarıda eklerseniz en iyi olabilirsiniz..

Advance

6. sezon paylaşılan bölümleri menüdeki listeye eklemediniz bir türlü :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4Ever|2Gether demiş ki:
teşekkürler bi kaç bölüm seyrettikten sonra bütün sezonları bitireceğinden eminim , mizah yapınada bağlı biraz tabikide :)

uff sayfa çok dolu gayet emek verilmiş tebrikler canımcım, bu arada 45 manisalı mısın ?

Ercan > Batterst ve Bora 4Ever2Gether yani ben aynı mahalledeniz - Kocaeli . Emek verme konusuna gelince gerçekten şu duruma gelmek için çok uğraştık ve şu anda Türkiye'nin en iyi SP hayran sayfasıyız . Extraloob.com u da unutmamak gerekiyor siteyi bıraktığımdan şimdiki zamana kadar gerçekten aşırı derecede ilerlemiş .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4Ever|2Gether demiş ki:
Ercan > Batterst ve Bora 4Ever2Gether yani ben aynı mahalledeniz - Kocaeli . Emek verme konusuna gelince gerçekten şu duruma gelmek için çok uğraştık ve şu anda Türkiye'nin en iyi SP hayran sayfasıyız . Extraloob.com u da unutmamak gerekiyor siteyi bıraktığımdan şimdiki zamana kadar gerçekten aşırı derecede ilerlemiş .

bu bizim batterst mi 8O

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuu zati EXL ailesinden olup güzel işler yapmayan yok sanırım helal olsun şimdi daha da çok sevindim selamımı söylersin kuzuma :muck: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Vaoovvv normal bir siteden takip ediyordum sezon olarak izliyorum 4. sezondayım henüz ama facebook 'ta da olması çok güzel hemen katıldım aranıza burdan da artık takip edebilirim sanırım :dance:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gelişinde gidişin gibi olay olmuştu , extranın karizmayı çizmiştin ahaha makara: adam senden sonra hiç kimseyi direk mod yapacak cesareti kendinde bulamadı :mrgreen: makara:

South Park Türkiye'i bayadır takip ediyordum , gerçekten çok emek vermişsiniz - veriyorsunuz , o kadar bölümü facebook gibi dandik bir uploader'ı olan siteye yüklemek gerçekten çok zaman alıyor olsa gerek , ne diyeyim elinize sağlık ^^

Bu arada south park'ında durumu kötü gibi , herifler hala yeni bir kanalla anlaşamadılar.Kaç aydır yeni bölüm çıkmıyor daral:

extraloob demiş ki:
wuhuuu zati EXL ailesinden olup güzel işler yapmayan yok sanırım helal olsun şimdi daha da çok sevindim selamımı söylersin kuzuma :muck: :kalp:
Söyliceğimden emin olabilirsiniz.

Toxicated demiş ki:
Vaoovvv normal bir siteden takip ediyordum sezon olarak izliyorum 4. sezondayım henüz ama facebook 'ta da olması çok güzel hemen katıldım aranıza burdan da artık takip edebilirim sanırım :dance:
dikkat et bağımlılık yapıyoruz gercekten :)

Kemalist demiş ki:
Gelişinde gidişin gibi olay olmuştu , extranın karizmayı çizmiştin ahaha makara: adam senden sonra hiç kimseyi direk mod yapacak cesareti kendinde bulamadı :mrgreen: makara:

South Park Türkiye'i bayadır takip ediyordum , gerçekten çok emek vermişsiniz - veriyorsunuz , o kadar bölümü facebook gibi dandik bir uploader'ı olan siteye yüklemek gerçekten çok zaman alıyor olsa gerek , ne diyeyim elinize sağlık ^^

Bu arada south park'ında durumu kötü gibi , herifler hala yeni bir kanalla anlaşamadılar.Kaç aydır yeni bölüm çıkmıyor daral:
uploader konusunda +100 ama sabredince herşey oluyor . Açıklamaların için teşekkürler :)

Kemalist demiş ki:

6 Ekim çarşamba günü akşam saat 22:00da Comedy Central`da izleyebilirsin. :P Bu arada yeni kanal bulma derdi de şu şekilde sp 15. sezonu yayınlandığında Comedy central ile sözleşmesi dolmuş olacak buda 2011 yılına denk geliyor. 2012`de yeni bir kanal bulunmaz ise southpark`a yeni bir sinema filmi zamanı olacak.Bu zaman içerisindede yeni bir kanal bulmayı hedefliyorlar.Yani benim röportajda anladığım buydu. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ErcanDinsel demiş ki:
Kemalist demiş ki:

6 Ekim çarşamba günü akşam saat 22:00da Comedy Central`da izleyebilirsin. :P Bu arada yeni kanal bulma derdi de şu şekilde sp 15. sezonu yayınlandığında Comedy central ile sözleşmesi dolmuş olacak buda 2011 yılına denk geliyor. 2012`de yeni bir kanal bulunmaz ise southpark`a yeni bir sinema filmi zamanı olacak.Bu zaman içerisindede yeni bir kanal bulmayı hedefliyorlar.Yani benim röportajda anladığım buydu. :D
Yok , yeni kanal bulma geyiği ondan değil , south park'ın son bölümünde hz.muhammedle dalga geçilince bir sürü müslüman comedy central'ı mail yağmuruna tutmuş.Bundan sonrada comedy central her yere "bip" sesi ve sansür eklemiş.South park'ın senaristleride buna karşı çıkınca dizinin yayınlanması yeni kanala geçene kadar yada kanalla anlaşma sağlanana kadar durdurulmuş.Kendi web sitelerindeki videolardada yapmışlardı bu açıklamayı.Heralde 6 ekimde çıkacağına göre anlaşmışlardır kanalla.

Yok yok asparagas haberdi o.Mail olayı doğru ama yayın kesilmesi gibi bir durum söz konusu değildi ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ErcanDinsel demiş ki:
Yok yok asparagas haberdi o.Mail olayı doğru ama yayın kesilmesi gibi bir durum söz konusu değildi ^^
Asparagas olmasına imkan yok çünkü south park'ın offical sitesindeki videoları açmaya çalışınca böyle yazıyordu :mrgreen:

Yukarı Alt