Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
E

Epidemides

Guest

Sunucumuz altyapısı birçok ülkeye dayanarak TR altyapısı olarak biz açtık. 2014 yılından bu yıla kadar hispanogamer altyapısında sizin huzurunuza sunulmuştur. Eşsiz ve benzersiz sunucu korumasıyla DDos %99.99 Bot %100 yakın saldırı koruması.
En ufak sorunda kendini fixleyen bir sunucuya sahibiz. Her şey stabilize hale getirilerek sizlere kesintisiz bir oyun sunmanın gururunu yaşıyoruz :)

IP Adresi : Play.SoulCrafTR.Com
Sunucu versiyonu : 1.7x1.8
Slot : 600
Toplam RAM : 96 (32+32+32)
Sunucu türü : HUB (Çekirdek)
Açılış tarihi : 12/04/2014

<- Oyunlarımız ->

~ Faction ~
Faction sunucumuz'da Market fiyatları düzenlidir. açık artırma, sanal market, meslekler, düzenli ekonomi, top 5, arsalar, can göstergesi, puanlı Boss sistemi vardır puanlı Boss sisteminden biraz bahsedeyim öncelikle şuanlık 4 adet bossumuz var. Bosslardan herhangi birini kestiğinizde ''Boss puanı'' düşer bunları warp menümüzden ''Boss''u seçerek harcayabilirsiniz.

~ Skyblock ~
Skyblock sunucumuzda açık artırma, top 10, can göstergesi, düzenli market, düzenli ekonomi, takas(/warp takas), timber, Menülü skyblock, düzenli chat mevcuttur.
Ek olarak skyblock pluginimiz %99 Türkçedir..

~ Survival ~
Burada asıl amacın hayatta kalarak kendini geliştirmektir./warp depo,açık artırma,sanal market, takas, boss gibi şeyler mevcuttur.

~ SkyPvP~
Gök yüzünde savaş! tek yapman gereken oyuna katılmak.

~ EggWars ~
Yumurta Dünyası Ekibin Ile Tum Yumurtaları Kırman Gerek! Tamamı Eğlence ile kaplı bir minigames.

~ SkyWars ~
Gökyüzünde rakiplerinle ufak bir adada kalıyorsun hayatta kalmaya çalışmak zorundasın!

SC - Network Yöncü.Com aracılığıyla DDos saldırılarını 800GB kadar savunabiliyor. Sistemlerimiz DDos saldırısını %99.99 kadar engellenmiş şekilde sizlere sunuyoruz.

IP : Play.SoulCrafTR.Com
Web : www.soulcraftr.com
TS3 : ts3.soulcraftr.com
Sayısal IP: 185.50.68.114:29991

Gredd19 = Plugin - Skript
Semosedo = Build - Plugin

SoulCrafTR | SkyBlock | Faction | EggWars | SkyPvP | SkyWars | CSGO |

E

Epidemides

Guest
Ödeme Firmamız Olan
Paywant Sonsuz Teşekkür Ederiz (:

Web Site İçin Yardımlarından Dolayı Emrah ÖZDEMİR Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ödeme Firmamız Olan
Paywant Sonsuz Teşekkür Ederiz (:

Web Site İçin Yardımlarından Dolayı Emrah ÖZDEMİR Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız (:
Bende bir yardımda bulunayım , şu an konunuzun boyutu tam 13MB. Resimlerinizi aşağıda ki siteden küçültürseniz , insanlar konunuza girdiğinde hem resimleriniz hızlı bir şekilde açılır insanlar beklemek zorunda kalmazlar hemde insanların kotası dolmaz. Bunun yanı sıra resimlerinizde bir kalite kaybı da olmaz.

PNG Resim Dosyalarını Online Sıkıştırma ve Küçültme

Yorumlarınıza katılıyorum gerçekten güzel bir server toprağından tut elmasına kadar (a dan z ye :D) herşeyi güzel olan harika biryer
Faction'uyla Harikalar Yaratan Skyblock'uyla İnsanlara Skyblock Öğreten OpSkyBlock'la insanlara eğlenmeyi öğreten SkyWars'ıyla insanlara savaşı öğreten,eğleten güzel bir server yöneticiler zaten her daim oyuncularla ilgileniyor. Rehberler Her Daim Yanınızda :)

E

Epidemides

Guest
Yorumlarınıza katılıyorum gerçekten güzel bir server toprağından tut elmasına kadar (a dan z ye :D) herşeyi güzel olan harika biryer
Faction'uyla Harikalar Yaratan Skyblock'uyla İnsanlara Skyblock Öğreten OpSkyBlock'la insanlara eğlenmeyi öğreten SkyWars'ıyla insanlara savaşı öğreten,eğleten güzel bir server yöneticiler zaten her daim oyuncularla ilgileniyor. Rehberler Her Daim Yanınızda :)
Yorumunuz için teşekkürler :)

Oyun oynamanın yanı sıra seviyenin güzel arkadaşlıkların eğlencenin kalitenin tek adresi olduğunu düşündüğüm oyun oynamaktan zevk aldığım bir platform bu yazdıklarıma en büyük katkısı olan yöneticilere burdan tşkler.

Arkadaşlar harika bir sunucu en güzel vakitlerim bu sunucuda geçiyor. Okulun yorgunluğunu bu sunucuda atıyorum.
Ve Sunucuda Kesinlikle lag yok oyunu kesintisiz oynayabiliyorsunuz. Sizede Öneriyorum.
İP: Play.SoulCrafTR.Com

E

Epidemides

Guest
Arkadaşlar harika bir sunucu en güzel vakitlerim bu sunucuda geçiyor. Okulun yorgunluğunu bu sunucuda atıyorum.
Ve Sunucuda Kesinlikle lag yok oyunu kesintisiz oynayabiliyorsunuz. Sizede Öneriyorum.
İP: Play.SoulCrafTR.Com
Oyun oynamanın yanı sıra seviyenin güzel arkadaşlıkların eğlencenin kalitenin tek adresi olduğunu düşündüğüm oyun oynamaktan zevk aldığım bir platform bu yazdıklarıma en büyük katkısı olan yöneticilere burdan tşkler.
Çok güzel her yetkilisi bir işle ilgileniyor.Ortam süper.lagsız.:dance:
Teşekkürler hepinizin yorumları için. Lâkin eksiklerimizin de olduğunu düşünüyorum. Eleştirilere açığız :)

P3P

rank8
Sunucu arada sırada uzun günler kapalı kalıyor bu sorun olmasa eksiksiz bir sunucu.

E

Epidemides

Guest
Sunucu arada sırada uzun günler kapalı kalıyor bu sorun olmasa eksiksiz bir sunucu.
Evet bu hususla ilgili şunu söyleyim: Geçtiğimiz ay hosting firmamızla ilgili bir sorunumuz vardı ve sunucu yaklaşık bir hafta kadar kapalı kalmıştı. Şu an bu sorunları çözdük ve sunucu 7/24 aktif bir şekilde devam ediyor. Yorumunuz için teşekkürler. Sunucu ile ilgili sormak istediğiniz veya geliştirmesini istediğimiz yanlar var ise lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt