Silkler CCF galiba sahibi global atmıştı , 200 lük ccf silke cıktı diye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

scoorviel demiş ki:
Silkler CCF galiba sahibi global atmıştı , 200 lük ccf silke cıktı diye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

artık pop a yenı gelen ıtemler ccf le cıkarılıyor adam bakdı 2000 sılke cıkmadı parasını gerı ceker char ban yer sun dustu yola devam :)

Bende öğreniyorum şu ccf işini :twisted:

Char banlanıyormu ccf yüzünden? :S

aLper#24 demiş ki:
CCF Credit Card Face'dir. Paypaldaki kullanıcıların hesabını hackliyip ordan silk vb. şeyler alabiliyorsun ama sanırsam bunun için almanyada yaşaman lazım ve tespit edilirse charın banlanabilir.

scoorviel demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
CCF Credit Card Face'dir. Paypaldaki kullanıcıların hesabını hackliyip ordan silk vb. şeyler alabiliyorsun ama sanırsam bunun için almanyada yaşaman lazım ve tespit edilirse charın banlanabilir.
En kısasından bi nevi hırsızlık - haram yapma ve yapmayın derim paranız varsa verin hakkı ile alın oynayın :wink1:

scoorviel demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
CCF=Credit Card Faker
Jabbaw0ckeez demiş ki:
scoorviel demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
En kısasından bi nevi hırsızlık - haram yapma ve yapmayın derim paranız varsa verin hakkı ile alın oynayın :wink1:
helalı haramı iyi bilirim :))
Helal parayla 3k silk harcadım sun spear için bi sonuç elde edemedim.
CCF ile 200 silk'te düştü :) Buda işin başka bi boyutu

Yukarı Alt