ben hayatımda isroda sos düşüremedim bi kere düşürdüm onuda ben değil :D olay şöle

earth ghost görevi vardı yanımdada ark oturuyo dediki bana "1 tane ben kessem olur mu?" bende "tmm" dedim o kestiği bi taneden 24 lvl sos glaive düştüydü çok sinir oldum yaa tbi char benim amaonu ben kesseydim ben düşürmük olacaktım

ps:canavar ben tıkladıydım o kestiydi :D

bende ishadelerden 52 sos glavie düşürmüştüm yine bottaydı :D sonradan sattım charı şuana kadar düşnen tek sos:(

Benm chara da 35 lvl la kadar (8 lvl som bow) (16 lvl sos bow) (35 lvl pro baslik) (20yada21 lvl armor ches) düşmüştü .şuanda 60 lvl ım ama 35 lvl dan sonra sos görmedim :roll:
birde geçtiğimiz ramazandı scorpiyonların(black) oraya bota koydum ama basindaydim sahur için masaya geçmeden önce bakim dedim geri döndüm odaya girdim ekrana baktım yanımdaki bota item düştü sarı yazılarla parlıyor bottan çıkarttım bekledim almadı ama en heyecanlı bekleyiş bu olsa gerek almadan kasmaya devam etti bende yerden sos itemi aldım famele talisman SoM du :starving:
ama 8 lvl ve 16 lvl bow lar düştüğünde odanın içinde deli gibi dolandığımı biliyorum çünmü str bow kasıyorum :thumbsup:

penomlarda sos 57 garment düsmüsss bottaydı :beer:

Yukarı Alt