Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ilk duyduğumda aldım 3 yıldız kervanı gittim tomb'a 3 saat thief kestim. afedersiniz ama bir bk düştüğü yok. Bağtıl inanç bunlar :lol:

extraloob demiş ki:
sox item çıkartma yöntemleri hep rivayet edilir ve uygulanır buna bende katılıyorum lvl 80de niya hunterlarda 1 ay kasarsanız muhtemelen 1-2 tane sox düşer detective

istisnalar kaideyi bozmaz ninalarda [niyalara ben nina diyorum] kas soxu al :lolmuch: :mrgreen:
adminin dedigi dogru niya larda 1 ay kadar kas mutlaka duser(di) di cunki 8d sunlar oyundan kaldirildi jm tarafindan sebep bilinmiyor ama mutlaka bi sebebi wardir :lolmuch:

weapon bi sosun glavie düşşe ne para yapar ha :lol:

iyi geceler bu arada ben mert aranıza yenı katıldım Wink

yaw sen gm misin sos düşürecen kahvekeyfi bekle bekle bekle aradan 1 gün geçsin sos düşmesin o zaman ne olacak :santa:

tamam denedik.. dün denedik. arkdaşım vardı thifler cıktı yaklaşık 2 saat kestik... ama cıkan bişi var elixir cıktı cıka cıka sana aşırı derece küfür yadı yanlıs ....

SeKKo__ demiş ki:
tamam denedik.. dün denedik. arkdaşım vardı thifler cıktı yaklaşık 2 saat kestik... ama cıkan bişi var elixir cıktı cıka cıka sana aşırı derece küfür yadı yanlıs ....

:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Bildiğim kadarıyla yeşil gözüken moblardan item ve sox düşme ihtimali çok yüksektir.tif kesiceğinize gidin yeşil gözüken moblardan kesin hem azda olsa ex vs sp kasarsınız 8)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt