Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
kardeş bu kaçıncı kaç kez oldu hala sen aynı şeyi atıosun bunlar hurafe boşver

böyle saçma bir soruyu nasıl sorabiliyorsunuz Burası Extraloob Silkroad Bilgi ve Paylaşım Merkezi Bizim Hileyle Hurdayla İşimiz Olmaz

Kilit...

SleepWalkeR

Tanınıyorum
thieflerden sox düşme ihtimali daha fazla. ama 1.5 saatte düşer 2 saatte düşer gibi bi rakam veremezsin. normalde 5000 de 1 ise thieften 4000 de 1 gibi bi rakamdır. tabi bu rakamlar sallamasyon. fazla bi farkı yok yani. ayrıca sen thiefi bekleyene kadar gidip lwl kas daha çabuk düşer.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sox item çıkartma yöntemleri hep rivayet edilir ve uygulanır buna bende katılıyorum lvl 80de niya hunterlarda 1 ay kasarsanız muhtemelen 1-2 tane sox düşer detective

istisnalar kaideyi bozmaz ninalarda [niyalara ben nina diyorum] kas soxu al :lolmuch: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
sox item çıkartma yöntemleri hep rivayet edilir ve uygulanır buna bende katılıyorum lvl 80de niya hunterlarda 1 ay kasarsanız muhtemelen 1-2 tane sox düşer detective

istisnalar kaideyi bozmaz ninalarda [niyalara ben nina diyorum] kas soxu al :lolmuch: :mrgreen:
katılıyorum sayın adminim extraokk

extraloob demiş ki:

hikaye 4 aydır kasıyorum hunterlarda bi b.... düşmedi :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
demek ki sen istisnasın biz NWO olarak çok kastık gony ben düşürdük bir tek weapon düşüremedik orası da ayrı Rolling Eyes

ewet ya bu yalan ya öle bekliyecen thiefleri gebertecende sos çıkacak sana çıktımı bu işi yapan

kardeş sos şansına göre düşer bir yöntemi yoktur bunları bırakın artık oyunun tadını çıkartın

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt