isrobot kullanıyorum iki tane ve ayrı bilgisayarlarda..bir gün gayet iyi çalıştı ikiside ama ertesi botla giriş yapılıyor ayarlarını yapıyorum char kasmaya başladım mı eksik dosya versiyonu deyip atıyor..en az 5 kere silip yükledim.güncel clientler indirdim farklı farklı sitelerden isrobotlar indirdim ama yapılacak aklıma gelen hertürlü şeyi yaptım ama hala bir çözüm bulamadım.

sorunu çözene gerçekten 50 silk anında hesabına yatıcak..

şimdiden teşekkürler

Yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Olmazsa vista veya win7 kullanıyorsan sağ tıkla, özellikler de, uyumluluk bölümüne gel, Windows XP (Service Pack 2) seç.

Silke gerek yok, bu bizim işimiz. :wink1:

NoMoreLove demiş ki:

Olmazsa vista veya win7 kullanıyorsan sağ tıkla, özellikler de, uyumluluk bölümüne gel, Windows XP (Service Pack 2) seç.

Dediklerini uyguladım ama hala aynı sorunu veriyor ..

NoMoreLove demiş ki:

peki bir sorum daha olucak salı günü patch de düzelme ihtimali var mı ?

virüs programlarının hepsini etkizisiz yap sonra http://www.bot360.com dan son sürümü indir.Büyük bir ihtimalle bir dosyada virüs bulup onu siliyordur virüs programın ondan da dosya hatası alıyorsundur :wink1: ps: denetim masasıdan fire wallu etkisiz yapmayıda unutma

Yukarı Alt