Sorun çözüldü.Botunuzu 4nisanda çıkan yeni bot ile güncellediğiniz zaman tüm ayarları aktif et seçeneği çıkacaktır.Hepinize başarılar

Cfg silmeyi denedim olmadı,son version zaten 31 martta güncellenen.Ya trnin en iyi sro forumunda bile bilen yoksa ne yapcam ben

Life control sağdaki tabloda olmalı değilmi ?
Orası imbue yerimi acaba? ben isro kullanmıyorum ama ... bana öyle geldi

Arkadaşlar çok teşekkürler evet life kontrol yanlış yerdeymiş şimdi takır takır kasıyor bot
Bir sorun daha var,sabah bırakmıştım 5 saat sonra eve geldigimde silah patlamak üzere halde char hotandaydı yani kasma yerine gitmemiş,ayrıca bıraktıgım spotta yaratık kalmadıgı zaman başka yere gidiyor,o spotta sabit kalmasını istiyorum.Bu 2 sorun için de yardımcı olucak varmı?

RealPower demiş ki:
Arkadaşlar çok teşekkürler evet life kontrol yanlış yerdeymiş şimdi takır takır kasıyor bot
Bir sorun daha var,sabah bırakmıştım 5 saat sonra eve geldigimde silah patlamak üzere halde char hotandaydı yani kasma yerine gitmemiş,ayrıca bıraktıgım spotta yaratık kalmadıgı zaman başka yere gidiyor,o spotta sabit kalmasını istiyorum.Bu 2 sorun için de yardımcı olucak varmı?
Muhtemelen repair etmemiş silahı. When durability 0 Back town diye bir seçenek olması lazım. Onun işaretli olup olmadığını kontorol et. Spot meselesine gelince : Auto training bölümünde Current area nın üstünde mesafe ayarı olması lazım orasını 50 veya 60 a çek current area dediğin yeri merkez olarak algılayıp 60 m içinde kasacaktır sadece.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nefret ettim bu life control'den ne olduğu mu meçhul biz mi yanlış anlıyoruz bende yanlış yere koymuştum saolsun pol üstad mevzuyu fark etti hemen hallettik buradan ona ve yakınlarıma sevgilerimi gönderiyorum ihihihi :D :P

Spa

rank8
Buy & Sell kısmında sağda Storage altında Sell alt kısmındada auto revive wolf ve auto use reapiring hammer var auto use repairing hammer ı tickle Save çek Sorun ortadan kalkacaktır :wink1:

arkadaşlar repair sorununu da çözdüm hotanda bug varmış semerkanda aldım geçti çok teşekkürler hepinize bol spler

yine olmuyor ya silahın durabilitysi 0 olunca semerkanda gidiyo öyle bekliyo hiçbişey yapmadan :S

Yukarı Alt