Advance

sorumlu olarak geçersin diğer sene o zayıf gelen notlarını 3 yapmak zorundasın diye ibliyorum ^^

Ek bilgi olsun Anadolu Liseleri için

a. 3.00 ın üzerinde ortalaman olursa kaç zayıfın olduğu önemli değil geçiyorsun.
b. 2.50'nin üzerinde ve 2 zayıfın varsa sorumlu geçiyorsun.

Eğer b'de ya da b'den daha beter bir durumdaysanız durumu b'ye yada a'ya getirmek için okuldan 15 gün sonraki sınavlara giriyorsunuz.

Sorumlu geçerseniz okuldan mezun olmadan vermek için her sene sorumluluk sınavlarına giriyorsunuz. Yani bir dahaki sene o dersi kurtarmanız vs. yetmiyor. Geçmiş olsun.

yeni sisteme göre 5 Zayıfla geçme var diye biliyorum tabi sorumlu olarak.

ARKO demiş ki:
apiah demiş ki:
yeni sisteme göre 5 Zayıfla geçme var diye biliyorum tabi sorumlu olarak.
2 alttan 3 de bu sene varsa geçilir yani toplam 5 zayıf bu sene 5 zayıfın varsa ortalama yükseltme sınavlarına girip en az ikisini düzeltmek zorundasın
eet onu duymustum peki alttan 1 Sonradan 4 olursa 1tanesini düzeltmek zorunda dimi?

Fre3sTyLe demiş ki:
Ortalaman 2.50 ve üstü olsun isterse 10 tane zayıfın olsun geçersin.[Dil Anlatım hariç] :detective:
Sınavlara girip üçünüde verirsen yine geçersin. :santa:
Dil ve anlatım'da 1 ayrıca ortalama 2.33 gibi birşey :oops:

yazın okuldayım galiba sözlü notlarıyla geçirmezlerese :cry:

Tek matematik zayıf 70 kredi var 2 kredi okula bağışlıcam :lol: geçen sene 4 tane zayıf vardı.

Yav neden hiç çalışmıyosunuz yeri değil ama bu ne ya 2,50 2,35 2,01
aklıma hani bu liselerde yapılan anket geldi bu m.a.e yoksa 50 c mi cok tanıyan var diye
ilk başta komplo filan diye düşündüm harbiden doğru heralde ya nedir bu eyvah eyvah bana düşmezde çok kötü vallahi sizin kadar üzülüyorum.

Benimde bir sorum olsun o zaman sevkli günler özürlü olarak sayılıyor değil mi ?

Yani benim toplam 19,5 devamsızlığım var 10 gün özürlü. 10 gün özürlüden 8 günü sevkli 2 günü raporlu yani 9,5 gün mü devamsızlığım oluyor? pfff. :D

OneEyedJack demiş ki:
Benimde bir sorum olsun o zaman sevkli günler özürlü olarak sayılıyor değil mi ?

Yani benim toplam 19,5 devamsızlığım var 10 gün özürlü. 10 gün özürlüden 8 günü sevkli 2 günü raporlu yani 9,5 gün mü devamsızlığım oluyor? pfff. :D
Sadece raporlular yazılmaz diğer günler özürlü olsanda yazılır.

Journalist

Aileden
OneEyedJack demiş ki:
Harbi mi? :O

17,5 devamsızlığım var yani. Kötü oldu bu neyse bilgi için sağol.
hayır yanlış bilgi seni aldatmasın sağlık ocağından alınan sevk ile yarım gün izinli sayılırsın bu 25 gün özürlü devamsızlık hakkına işlenir eğer devlet hastahanelerinden sevk alırsan o gün tam gün sevkli sayılırsın özürsüz devamsızlığa işlemez

ARKO demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
Harbi mi? :O

17,5 devamsızlığım var yani. Kötü oldu bu neyse bilgi için sağol.
hayır yanlış bilgi seni aldatmasın sağlık ocağından alınan sevk ile yarım gün izinli sayılırsın bu 25 gün özürlü devamsızlık hakkına işlenir eğer devlet hastahanelerinden sevk alırsan o gün tam gün sevkli sayılırsın özürsüz devamsızlığa işlemez
Kaç tane sağlık ocağından aldım acaba pff. Neyse arko sağol, bende sevkli günler özürlü devamsızlığa sayılıyor diye biliyordum. :beer:

Yukarı Alt