arkadaşlar şimdi ben psroda oynuyorum full int.im.şimdi 90 olunca sp kassam ve bow skillerini açarsam sizce naısl olur.hiç int bow deneyen varmı.varsa deneyimlerinizi sölermisiniz Arrow

ganigani demiş ki:
arkadaşlar şimdi ben psroda oynuyorum full int.im.şimdi 90 olunca sp kassam ve bow skillerini açarsam sizce naısl olur.hiç int bow deneyen varmı.varsa deneyimlerinizi sölermisiniz Arrow
full int bow?
sen iyimisin yoksa siteye girmeden önce içipmi girdin? kahvekeyfi
ya int olunca eline ya sword al ya spear.
illa bow olmak istiyorsan sana tavsiyem 2 str 1 int hybrid veya 8str 1 int. Full int bow cu demek gel beni öldür demek.
HPen az defance ın az damage ını daha yüksek tutmak varken neden bow?

drotalion demiş ki:
ganigani demiş ki:
full int bow?
sen iyimisin yoksa siteye girmeden önce içipmi girdin? kahvekeyfi
ya int olunca eline ya sword al ya spear.
illa bow olmak istiyorsan sana tavsiyem 2 str 1 int hybrid veya 8str 1 int. Full int bow cu demek gel beni öldür demek.
HPen az defance ın az damage ını daha yüksek tutmak varken neden bow?
yazımı anlamadın galiba zaten swordum.sadece bow açsam nasıl olur dedim ek olarak full bow kullanmıcaz heralde.ayrıca bow sarı germesi nukeden 200-300 daha fazla vuruyor 31 lvlken headbang2ft9 araştırma yaptık sadece nasıl olur dedim zaten swordum tekrar söliyim.

Yukarı Alt