1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Sophos 9.5 hazır


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Sophos 9.5 hazır
  Tek bir ajan ile anti-virüs ve antispyware, güvenlik duvarı, DLP, DVD-CD-USB disk vs kontrol etme imkanı

  [​IMG]

  Kurumsal antivirüs ve güvenlik çözümlerinde sektör liderlerinden olan, IT Güvenliği ve veri koruma firması Sophos 9.5 versiyonunu duyurdu.

  Endpoint Security ürünü, tek bir ajan ile anti-virüs ve antispyware, güvenlik duvarı, bilgi sızmasını önleme (DLP), çıkarılabilir depolama aygıtlarını (DVD-CD-USB disk vs)kontrol etme imkanı sunarken aynı zamanda izinsiz yazılımları tespit ve bloke eder. Politika uygulamayı ve bilgi korumayı sağlamak üzere ağ erişim kontrol (NAC) ve (encyrption) şifreleme ile kombine edilirken Sophos Endpoint Security and Data Protection size zamanınızdan, paranızdan ve kaynaklarınızdan tasarruf ettirip en iyi önleyici uç nokta ve bilgi korumayı sağlar. Tek bir lisans ile tüm Windows platformları (32 Bit - 64 Bit), Mac, Linux, UNIX ve diğer tüm işletim sistemlerinde koruma sağlar.

  Yeni versiyon ile gelen bazı özellikler şunlar:
  Live protection (in-the-cloud): Gelen bir dosyayının zararlı olup olmadığı -antivirüs ajanı güncel olmasa bile- online olarak Sophos Cloud üzerinden kontrol edilerek dosyayı taramaya imkan verir. Bu sayede zero-day ataklarına karşı antivirüs yazılımınız update olmadığı zamanlarda bile güvende olabilirsiniz. Aynı zamanda süphelenilen dosya örnekleri cloud üzerinden Sophos’a analiz için gönderilebilir.
  Sophos Labs hergün incelediği 50.000 üzerinde virus formunu taramaktadır.

  URL Filtering: In the cloud teknolojisi ile zararlı kod, casus yazılım içeren milyonlarca web sitesine erişimi engelleyerek kullanıcıları korumaktadır. Kullanıcı ofis networkünde değilken de koruma sağlayarak güvenliği en üst düzeye çıkarır
  Sophos Labs hergün 40.000 zararlı içerik barındıran siteyi veritabanına eklemektedir..