1. Reklam


  1. kyra
   viki
   Tenda
   lastworld
   silkroadcilar
   3

Sony'den fotoğraf eğitim veren kampanya


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.225
  Beğenilen Mesajlar:
  307
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Sony'den fotoğraf eğitim veren kampanya  Sony, Alpha serisi dijital SLR foto makinelerini alanlara bir yaz sürprizi yaparak, ücretsiz fotoğraf eğitimi sağlıyor. Firmanın düzenlediği kampanyaya göre, 13 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında Sony Center'lardan bir Alpha serisi Dijital SLR fotoğraf makinesi satın alan fotoğraf tutkunları, İstanbul'da düzenlenen "Temel Fotoğraf Eğitimi"ne ücretsiz katılabilecek.

  Fotoğrafa başlangıç için ilk adım niteliğinde olan "Temel Fotoğraf Eğitimi"nde katılımcılar, fotoğrafçılığın temel teorik eğitimlerini, fotoğraf fizigi ve fotoğraf kimyasina ilişkin bilgileri fotoğrafçılığın saygın isimlerinden öğrenecekler.

  Katılımcılar ayrıca gerçekleştirilecek çekim gezileri ile dijital SLR fotoğraf makinelerinin olanaklarını keşfetme imkanı da bulacaklar. Belirtilen tarihlerde Alpha serisi Dijital SLR fotoğraf makinesi alan fotoğraf tutkunları, farklı tarih aralıklarını kapsayan eğitimlerden yararlanabilecekler.

  Seminer programları ve kayıt için Sony Bilgi ve Danışma Hattı'ndan 0212 444 SONY (7669) ve http://www.sony.com.tr'den bilgi alınabiliyor.


  [​IMG]