1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Sony'den fotoğraf eğitim veren kampanya


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.103
  Beğenilen Mesajlar:
  255
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Sony'den fotoğraf eğitim veren kampanya  Sony, Alpha serisi dijital SLR foto makinelerini alanlara bir yaz sürprizi yaparak, ücretsiz fotoğraf eğitimi sağlıyor. Firmanın düzenlediği kampanyaya göre, 13 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında Sony Center'lardan bir Alpha serisi Dijital SLR fotoğraf makinesi satın alan fotoğraf tutkunları, İstanbul'da düzenlenen "Temel Fotoğraf Eğitimi"ne ücretsiz katılabilecek.

  Fotoğrafa başlangıç için ilk adım niteliğinde olan "Temel Fotoğraf Eğitimi"nde katılımcılar, fotoğrafçılığın temel teorik eğitimlerini, fotoğraf fizigi ve fotoğraf kimyasina ilişkin bilgileri fotoğrafçılığın saygın isimlerinden öğrenecekler.

  Katılımcılar ayrıca gerçekleştirilecek çekim gezileri ile dijital SLR fotoğraf makinelerinin olanaklarını keşfetme imkanı da bulacaklar. Belirtilen tarihlerde Alpha serisi Dijital SLR fotoğraf makinesi alan fotoğraf tutkunları, farklı tarih aralıklarını kapsayan eğitimlerden yararlanabilecekler.

  Seminer programları ve kayıt için Sony Bilgi ve Danışma Hattı'ndan 0212 444 SONY (7669) ve http://www.sony.com.tr'den bilgi alınabiliyor.


  [​IMG]