Elim titreyerekde olsa artık silkroad oynamıyorum. 8) :?
İyimi yaptım,kötümü yaptım bilmiyorum derslerim ve okul için bunu yapmak zorundaydım galiba.

Keşke silmesemiydim :think: :!!&%&!

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçmiş olsun sil geç önce hayat sonra oyun sınırlarını koyamıyorsan birisini bitirmek zorundasın ^^

extraloob demiş ki:
geçmiş olsun sil geç önce hayat sonra oyun sınırlarını koyamıyorsan birisini bitirmek zorundasın ^^
öncelikle saol okan abi sınırlarını koyamıyorum dersler,aile,maddi durum bitirdim artık bu kadarmış yorumun içinde teşekkürler :cry:

Bende bıraktım fakat silmeye korkuyorum 25 ağustosata update gelmesı çok iyi oldu

en iyisi bırakmak bende bıraktım çoktan beridir oynamıyorum kafam rahat canım cicim aylarına attım kendimi anlarsın ya :lol:

Her zaman söledim şimdide sölüyorum ...
Ben bu oyunu bırakıcam diye 15 kere silip tekrar yüklemişimdir bugün bırakıcam bir saat sora bırakıcam 15dk sora bırakıcam bakarsın saat olmuş gecenin 2'si işte yarın silerim ertesi gün silerim sınavlar haftaya haftaya silerim derken sınav günü gelir çatar...
Yani bu oyunu gerçekten isteye isteye silmek lazım öyle bir gözün açık öbür gözün kapalı inş bırakırım diyerek silersen seni daha çok kendine çeker, yaşadım biliyorum...

CaRTMaNN demiş ki:
Her zaman söledim şimdide sölüyorum ...
Ben bu oyunu bırakıcam diye 15 kere silip tekrar yüklemişimdir bugün bırakıcam bir saat sora bırakıcam 15dk sora bırakıcam bakarsın saat olmuş gecenin 2'si işte yarın silerim ertesi gün silerim sınavlar haftaya haftaya silerim derken sınav günü gelir çatar...
Yani bu oyunu gerçekten isteye isteye silmek lazım öyle bir gözün açık öbür gözün kapalı inş bırakırım diyerek silersen seni daha çok kendine çeker, yaşadım biliyorum...
Olan oldu ya zaten en iyisi bırakmaktı 2 aydır oynamıyordum.Okullar kapandığından beri oynamıyorum bu sene bunu yapmak zorundaydım.Oyunda herşeyi yaptım ve bu kadarmış :beer: Hepinizin yorumları için teşekkürler :kalp:

Sanal alem ve gerçek hayatın sınırlarını belirleyemeyenlerin yapması gereken birşey.Yapmışsın.Güzelde olmuş.Bundan sonra Cinsel hayatınla ilgili kararlar almaya başlarsın artık^^

sigara gibi birşey bu oyun bagımlılık yapıyor ama sen zor olanı yapmışsın bırakmışsın tebrikler:wink1:

ImmorTaLGoD demiş ki:
Sanal alem ve gerçek hayatın sınırlarını belirleyemeyenlerin yapması gereken birşey.Yapmışsın.Güzelde olmuş.Bundan sonra Cinsel hayatınla ilgili kararlar almaya başlarsın artık^^
Bunun yüzünden o bile bitmişti geri geldi :twisted:

SHaRKa demiş ki:
sigara gibi birşey bu oyun bagımlılık yapıyor ama sen zor olanı yapmışsın bırakmışsın tebrikler:wink1:
Sorma hacım sigaradan daha beter :santa: Saolun

Brooklyn

Buralıyım
GARMONSU demiş ki:
Elim titreyerekde olsa artık silkroad oynamıyorum. 8) :?
İyimi yaptım,kötümü yaptım bilmiyorum derslerim ve okul için bunu yapmak zorundaydım galiba.

Keşke silmesemiydim :think: :!!&%&!

- Resim Silinmiş.
Öncelikle "keşke silmesemiydim" gibi kararsızlıklar söz konusuysa er yada geç tekrar başlarsın .
Derslerin ve sosyal hayatın için sroyu bırakman en doğrusu .
Bıraktıysan hiç düşünmeyeceksin . Ben srodan artık iğrenmeye başladığım için bıraktım hiç aklıma bile gelmiyor.
Umarım tekrar başlamazsın.
Ps : En doğrusunu yapmışsın ^^ :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Artık bitti keşkesi,inşallahı,maşallahı kalmadı bu silkroadın 2si bi arada gitmiyor 2ay oldu neredeyse oynamayalı bundan sonrada oynamam oyunda yapabileceğim her şeyi yaptım.Hepinizin yorumları için teşekkürler ama bitti :) :D

GARMONSU demiş ki:
Artık bitti keşkesi,inşallahı,maşallahı kalmadı bu silkroadın 2si bi arada gitmiyor 2ay oldu neredeyse oynamayalı bundan sonrada oynamam oyunda yapabileceğim her şeyi yaptım.Hepinizin yorumları için teşekkürler ama bitti :) :D
2Ay önce yaptığın şeyi şimdi neden koyuyorsun :P

ImmorTaLGoD demiş ki:
GARMONSU demiş ki:
2Ay önce yaptığın şeyi şimdi neden koyuyorsun :P
Silmekde kararsızdım :coffee:
Oyuna istesemde giremiyodum zaten crowded :think:
Salı günlerini bekliyordum oyuna girmek için giripde fotoğraflarını çekip siteye koysam diye en son geçen salı girdim resimleri çektim ve sildim :starving: :sfff:
:headbang:

Yukarı Alt